Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

ej, jest co robić w Lublinie przez 4 dni? może bym sobie został na przedłużony weekend i mecze Polaków obejrzał :-k

 

16 czerwiec 2017 Polska – Słowacja Arena Lublin, Lublin
19 czerwiec 2017 Polska – Szwecja Arena Lublin, Lublin
Odnośnik do komentarza

Myślę, że spokojnie. Robisz tak:

 

przyjeżdżasz, wypożyczasz rower miejski i kulturalnie sobie zwiedzasz co chcesz, wieczorem idziesz na mecz albo na piwo/do klubu.

 

doskonały pomysł, jestem w tym! przyjadę z moją love love :)

Odnośnik do komentarza

 

Myślę, że spokojnie. Robisz tak:

 

przyjeżdżasz, wypożyczasz rower miejski i kulturalnie sobie zwiedzasz co chcesz, wieczorem idziesz na mecz albo na piwo/do klubu.

 

doskonały pomysł, jestem w tym! przyjadę z moją love love :)

 

A na piwko

tutaj: http://perla.pl/pijalnia-piwa/

tutaj: http://www.grodzka15.pl/

lub tutaj: http://www.uszewca.pl/

Odnośnik do komentarza

grodzkiej nie polecam, siki podszywające się pod kraft. zamiast tego lepiej pójść do Dzikiego Wschodu albo Św. Michała. do tego drugiego Pulek wstąp koniecznie na lubelską specjalność - cebularza. tylko nie bierz dwóch, jednym spokojnie się najecie z dziewczyną. :)

 

a jeśli lubisz krafty, to U Fotografa, ale tam jest dosyć hermetyczne środowisko. za to można sobie wypić piwo na murku.

Odnośnik do komentarza

grodzkiej nie polecam, siki podszywające się pod kraft. zamiast tego lepiej pójść do Dzikiego Wschodu albo Św. Michała. do tego drugiego Pulek wstąp koniecznie na lubelską specjalność - cebularza. tylko nie bierz dwóch, jednym spokojnie się najecie z dziewczyną. :)

 

a jeśli lubisz krafty, to U Fotografa, ale tam jest dosyć hermetyczne środowisko. za to można sobie wypić piwo na murku.

 

średnio u mnie z kraftami, trochę zamknięty umysł mam na to :/ ale jakieś fajne knajpy chętnie odwiedzę

Odnośnik do komentarza

o, przyszedł feedback od klienta, że tłumaczenie wywiadu z Grzegorzem Lato im się podobało. :D całe szczęście, bo kilka razy się czepiali, że niektórych fragmentów nie rozumieją, tylko problem był taki, że my po polsku też nie rozumieliśmy. :D

 

grodzkiej nie polecam, siki podszywające się pod kraft. zamiast tego lepiej pójść do Dzikiego Wschodu albo Św. Michała. do tego drugiego Pulek wstąp koniecznie na lubelską specjalność - cebularza. tylko nie bierz dwóch, jednym spokojnie się najecie z dziewczyną. :)

 

a jeśli lubisz krafty, to U Fotografa, ale tam jest dosyć hermetyczne środowisko. za to można sobie wypić piwo na murku.

średnio u mnie z kraftami, trochę zamknięty umysł mam na to :/ ale jakieś fajne knajpy chętnie odwiedzę

 

spoko, też jest tego trochę. zapisz sobie Cafe Mari do odwiedzenia. jest trochę poza starówką/centrum, ale zaraz obok Centrum Spotkań Kultur, a też warto zobaczyć.
Odnośnik do komentarza

 

ej, jest co robić w Lublinie przez 4 dni? może bym sobie został na przedłużony weekend i mecze Polaków obejrzał :-k

 

16 czerwiec 2017 Polska – Słowacja Arena Lublin, Lublin
19 czerwiec 2017 Polska – Szwecja Arena Lublin, Lublin

 

U Fotografa, Dziki Wschód i tak na zmianę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...