Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po prostu nadeszły czasy w których nie trzeba nic potrafić, żeby być sławnym. Wystarczy np. Pomalować ryja przed kamerą i opowiadać debilnym dialektem, że "mejkap trzeba dopasować do ałtfitu żeby mieć dobry luk".

Ale tak jest od 25 lat, patrz - polskie kabarety.

 

 

 

 

 

 

toooooooooooooffffiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkk! :szczerba:

Wiecej niz od 25 lat, polskie kabarety to w najlepszym wypadku po prostu bezbeki (Kabaret Starszych Panow, Pietrzak) albo najgorsze rakowisko w stylu ani mru mru i innych takich.

 

Szanuje tylko ZCDCP i Dzymdzylymdzy, ale to nie do konca kabarety.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dwa odcinki Peaky Blinders, ale to jest dobre :D Taka mieszanka Sopranos z Boardwalk Empire ;)

no Panie czas najwyższy. Rewelacyjny serial. W klimacie angielskim (chociaż nie mafia i trochę jednak słabszy od Peaky) polecam: Ripper Street. No i nazwa zobowiązuje :P

Odnośnik do komentarza

 

Obejrzałem dwa odcinki Peaky Blinders, ale to jest dobre :D Taka mieszanka Sopranos z Boardwalk Empire ;)

no Panie czas najwyższy. Rewelacyjny serial. W klimacie angielskim (chociaż nie mafia i trochę jednak słabszy od Peaky) polecam: Ripper Street. No i nazwa zobowiązuje :P

 

Ale rozwiązania fabularne momentami gupie w uj :/

Odnośnik do komentarza

 

Ja ostatnio oglądam Breaking Bad, bo słyszałem sporo a nie widziałem. Co prawda dwie pierwsze serie ciekawe, ale od trzeciej chyba pomysły się skończyły bo nastąpiło płynne przejście w telenowelę.

Najlepsze i tak w piątym sezonie.
Na netflix są cztery, więc pewnie tak daleko nie doooglądam. Zresztą chyba się i tak zniechęcam i nie wiem, czy czwarta dooglądam.
Odnośnik do komentarza

No jak tam sobie chcesz. Ja osobiście uważam, że pierwsze cztery sezony mają po maks 2 zajebiście mocne odcinki, a resztę można oglądać prawie, że na autopilocie, ale w piątym już jest bez trzymanki. Szczególnie druga część piątego sezonu, bo podzielili go na 2 razy po 8.

Odnośnik do komentarza

Ej, politolodzy i futuryści. Bo ostatnio na fejsie widzę, że popularność zyskuje teoria/przewidywanie, że 46. POTUS będzie się nazywał Mike Pence, bo Donka T. odstrzelą (taki tam heheszek). Jak sądzicie - może tak być?

 

Wiadomo bo przecież już wybrali ludowca :)

Odnośnik do komentarza

aż jestem ciekaw co Maniakowi na co dzień sie podoba, bo chyba jeszcze takiego tytułu nie podał. A i były tez spory o filmy kultowe i takie, ktore wypada znac, ale nie pamiętam, czy to on był prowodyrem :P

Z seriali to nawet nominowałem jeden do serialu roku (Orange is the New black). A z filmów to m.in. jestem fanem von Triera.
Odnośnik do komentarza

 

aż jestem ciekaw co Maniakowi na co dzień sie podoba, bo chyba jeszcze takiego tytułu nie podał. A i były tez spory o filmy kultowe i takie, ktore wypada znac, ale nie pamiętam, czy to on był prowodyrem :P

Z seriali to nawet nominowałem jeden do serialu roku (Orange is the New black). A z filmów to m.in. jestem fanem von Triera.

 

Chyba najgorszy serial z tych, które jeszcze oglądam ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

aż jestem ciekaw co Maniakowi na co dzień sie podoba, bo chyba jeszcze takiego tytułu nie podał. A i były tez spory o filmy kultowe i takie, ktore wypada znac, ale nie pamiętam, czy to on był prowodyrem :P

Z seriali to nawet nominowałem jeden do serialu roku (Orange is the New black). A z filmów to m.in. jestem fanem von Triera.

 

Chyba najgorszy serial z tych, które jeszcze oglądam ;)

 

Moja żona oglada i jej sie podoba. Probowalem obejrzec kilka odcinkow z nia, ale tego tepego kobiecego humoru w stylu "hehe wyliz mi cipke szmato xd" nie kupuje. Butters ma racje "women are not funny".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...