Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

E tam, najgorzej jest w dni gdy mało co jest do roboty, ale dziś jak mi dostawa przyjechała to się człowiek od razu rozbudza :D

To akurat prawda. Jak w pracy mam mało osób to szybciej się robię głodny i senny, a jak drzwi się nie zamykają i mam obsługę bez chwili przerwy to nie dość, że czas leci szybciej to często też zapominam o głodzie.

 

Odnośnik do komentarza

moja historia o OM się nie spodobała chyba :/

 

no ale cze forumku

 

Bo ja dalej nie rozumiem jak można grać w te kariery, spróbowałem, ale nie chciało mi się robić tych wszystkich transferów i odwalać tych wszystkich ofert za moich zawodników, to nie FM przecież :roll:

 

Ktoś wie jak z kosztami życia na islandii? Znajomy proponuje wyjazd do Keflavik do pracy na lotnisku (przez agencje pracy). Podobno cała obłsuga lotniska ma być z polski. http://www.pracakaja.pl/component/jobboard/job/605

 

W chuj drogo, jak w Norwegii, może z 10% taniej. Vami był, jak go złapiesz to Ci opowie.

Lol, co za fota profilowa, brakuje mi tylko orła na plecach: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008426587041&ft[qid]=6377640433785990223&ft[mf_story_key]=9176153342037082604&ft[ego_id]=100008426587041&ft[ei]=&ft[tn]=H&ft[fbfeed_location]=1&ft[insertion_position]=36&__md__=1

Odnośnik do komentarza

A na jaką inną umowę można wyznaczyć czas pracy?

 

Na umowę zlecenia, czyli tak, jak działają wszystkie kursy językowe w tym kraju. Raczej muszę przyjść na konkretną godzinę poprowadzić zajęcia :D

Vamiemu byłoby wszystko jedno, bo i tak wiecznie nayebany ;)

 

Udowodnij, albo przeproś :>

Ktoś wie jak z kosztami życia na islandii? Znajomy proponuje wyjazd do Keflavik do pracy na lotnisku (przez agencje pracy). Podobno cała obłsuga lotniska ma być z polski. http://www.pracakaja.pl/component/jobboard/job/605

 

Horrendalne.

 

Przykładowe ceny:

Obiad w kiepskiej knajpie - 70 zł

Piwo - 40 zł

Taksówka do Reykjaviku z lotniska w Keflavik - 1000 zł

Sweter wełniany - 500-1000 zł zależy czy oryginał islandzki czy chińszczyzna

Odnośnik do komentarza

 

The big apple and Snax is hungry

 

Tylko major (ofjcalny turniej valve) będzie w Atlancie, nie w Nowym Jorku skąd powyższy riplej.

 

To akurat było ładne i zrozumiałe nawet dla totalnie nieczającego tego hype'u jak ja :D

 

Pewnie fajny komentarz pomaga :). W żadnym innym sporcie, który oglądałem nie ma tak rewelacyjnego komentarza jak w CSie (angielskiego).

Odnośnik do komentarza

Zgłosił się do mnie na LinkedIn Hays z ofertą pracy w IKEA, ale od razu spytałem czy praca w Jankach, bo jednak dojeżdżanie 40 km przez całą Warszawę jakoś mi nie po drodze :roll:

 

Ale śmieszny okres, bo złapałem w ciągu tygodnia dwie fuchy - jednorazowe postawienie strony wizytówki, a drugie stała współpraca optymalizująca e-commerce, czyli to co lubię najbardziej. No i miałem dzisiaj telefon z fajną babeczką i dostałem ofertę do wycenienia od niej jeszcze. Kręci się :)

Odnośnik do komentarza

Zgłosił się do mnie na LinkedIn Hays z ofertą pracy w IKEA, ale od razu spytałem czy praca w Jankach, bo jednak dojeżdżanie 40 km przez całą Warszawę jakoś mi nie po drodze :roll:

 

Ale śmieszny okres, bo złapałem w ciągu tygodnia dwie fuchy - jednorazowe postawienie strony wizytówki, a drugie stała współpraca optymalizująca e-commerce, czyli to co lubię najbardziej. No i miałem dzisiaj telefon z fajną babeczką i dostałem ofertę do wycenienia od niej jeszcze. Kręci się :)

 

Hays pisze do każdego chyba, serio, znajoma rekruterka potwierdza, a i ja dostałem miliard propozycji od nich.

Jadę powyrywać dupeczki!

Ciao :)

 

pękłem XD

Ja dzisiaj zapronowałem temat do papierowego Playboya i dostałem akcept, więc niebawem poważny debiut w druku :)

 

Oczywiście nie powiesz, tylko będę musiał kupić to badziewie :P ?

 

Na serio, to po odejściu Mellera jestem mega rozczarowany papierowym Playboyem.

Odnośnik do komentarza
Oczywiście nie powiesz, tylko będę musiał kupić to badziewie :P ?

Na serio, to po odejściu Mellera jestem mega rozczarowany papierowym Playboyem.

 

Powiedzieć mogę, będzie o Mendesie, Raioli et consortes.

 

Co do papieru to nie mam zdania, ale serio zauważyłeś taką zmianę po odejściu Mellera? Po nim naczelnym został Rafał Księżyk, który wcześniej był wicenaczelnym i w zasadzie odwalał za Mellera mnóstwo roboty, w tym między innymi pisał za niego wstępniaki, jak tamten nie miał czasu :D

Odnośnik do komentarza

Chyba kiedyś był podobny artykuł, bo mocno kojarzę, ale to mógł być inny magazyn.

 

Wiesz co, na pewno nie od razu, ale po paru miesiącach miałem wrażenie, że zwiększyła się znacznie ilość reklam, a artykuły rzadziej do mnie trafiały. Kochałem reportaże w Playboyu, ale (wśród moich znajomych panuje podobna opinia) obecnie to nie to samo jakościowo. Nie wiążę tego bezpośrednio z Mellerem, ale zmianę widzę. Dziś kupuje tylko wydania specjalne z wywiadami, które są dalej rewelacyjne.

 

Btw - nie jest też tak, że obecnie pracuje na wersję papierową znacznie mniej osób? Zdaje się, że Meller coś takiego mówił na spotkaniu jednym z fanami, ale nie wiem na ile to prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...