Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz opowiadał w telewizji Trwam o triumfalnym odbiciu Sejmu od opozycji. Jak przyznał, nie doszłoby do tego sukcesu, gdyby nie pomoc... Matki Boskiej Częstochowskiej.

- Nie byłoby tej skuteczności, gdyby nie obecność kierownictwa PiS w grudniu przed ołtarzem Matki Boskiej Częstochowskiej. Nie ma wątpliwości, że nasza modlitwa była jednym z decydujących działań, jakie zaowocowały w dniu dzisiejszym - stanowczo stwierdził Antoni Macierewicz.

 

Ten człowiek nawet Matkę Boską musi wkręcić do swoich urojeń :|

 

Wlasnie takie pierdolenie utwierdza mnie w przekonaniu ze odwrot od kosciola to byla dobra decyzja.

 

 

Co ma do tego Kościół? To ich wina, że ten człowiek jest pomylony?

 

No chyba sporo, skoro takich jak Maciarewicz jest w tym spierdolonym kraju tak wielu.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz opowiadał w telewizji Trwam o triumfalnym odbiciu Sejmu od opozycji. Jak przyznał, nie doszłoby do tego sukcesu, gdyby nie pomoc... Matki Boskiej Częstochowskiej.

- Nie byłoby tej skuteczności, gdyby nie obecność kierownictwa PiS w grudniu przed ołtarzem Matki Boskiej Częstochowskiej. Nie ma wątpliwości, że nasza modlitwa była jednym z decydujących działań, jakie zaowocowały w dniu dzisiejszym - stanowczo stwierdził Antoni Macierewicz.

 

Ten człowiek nawet Matkę Boską musi wkręcić do swoich urojeń :|

 

Wlasnie takie pierdolenie utwierdza mnie w przekonaniu ze odwrot od kosciola to byla dobra decyzja.

 

 

Co ma do tego Kościół? To ich wina, że ten człowiek jest pomylony?

 

No chyba sporo, skoro takich jak Maciarewicz jest w tym spierdolonym kraju tak wielu.

 

 

To ma być odpowiedź na moje pytanie? Słabo.

Odnośnik do komentarza

Co ma do tego Kościół? To ich wina, że ten człowiek jest pomylony?

A odcinają się od niego, od tego typu dyrdymałów czy wręcz jest hołubiony przez hierarchów KRK?

Caritas pokazał, że można się doskonale przeciwstawić szaleństwom Antoniego. No ale trzeba chcieć, trzeba postawić sumienie ponad partykularne interesy.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie znam się na tym.

 

Skoro nie spodobała się Wam historia o kolędzie to może z FIFI? Wczoraj grałem karierę (bo Reap nie odpisał czy gra:P), drugi sezon Valencią skończyłem na 2 miejscu w lidze i wygraniu LM, trzeba odejść, przyjąłem ofertę Arsenalu:) Wcześniej jednak grałem MŚ Anglią. W pierwszym meczu z Polską, zero pomysłu na grę, nic nie szło, a Polacy dwie akcje, w tym jeden strzał życia Linettego i 2:0 w dupę :D. Drugi mecz, zmiana ustawienia, gramy z WKS, tracimy szybko gola... długo bijemy głową w mur, ale w końcu to wygląda. No i jest i on! Rashford strzela dwa gole w 3 minuty, od 82 do 85 minuty, potem dobija Wilshere. W trzecim meczu wygrywamy 2:0 z Walią. W 1/8 pokonujemy po ciężkim meczu i dogrywce Portugalię (w dogrywce dwa gole), 1/4 to Argentyna, gramy super, prowadzimy 3:1 i... 3:2, 3:3. Dogrywka, bez rezultatu i karne przegrywam w szóstej turze (nie umiem strzelać...)....:(.

Odnośnik do komentarza

 

 

No, a czemu nie?

Temu, że Kościół nie zajmuje się takimi rzeczami.

 

Kościół nie zajmuje się głoszeniem dobrego postępowania i krytykowaniem złego :-k ?

 

Przecież nie będą krytykować Antoniego za to że się pomodlił, a jego interpretacja, że miało to wpływ na wydarzenia w sejmie, to już jego sprawa, a nie ich.

 

 

 

No, a czemu nie?

Temu, że Kościół nie zajmuje się takimi rzeczami.

 

Jakoś w Sześciu Króli zabrali głos w sprawie kryzysu parlamentarnego.

 

 

I co takiego powiedzieli?

Odnośnik do komentarza

Ja za to sobie przypomniałem ostatnio, że jestem lama w zręcznościówki - kupiłem sobie Rugby League Live 2 za jakieś grosze i na siedem rozegranych meczów zdobyłem całe okrągłe 0 punktów (w tym zero przyłożeń i zero kopów na słupy).

 

Choć może to po prostu stroma drabinka poziomów trudności, bo to było na 2. :-k Poziom niżej gra nie ma żadnego sensu, bo można sobie przebiec od jednej linii do drugiej jednym zawodnikiem na sprincie, a obrońcy odbijają się od niego jak od Lomu :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...