Skocz do zawartości

Nowa Marynia spóźnia się o 516 stron z reinkarnacją i na dodatek pisze posta w złym lajfskorze


krzysfiol

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mi się śniło, że Gabe, Meler i ja poszliśmy do kina na jakiś film o rugby. Ale seans odwołali, więc Gabe i Meler poszli na jakąś kolejną część Rocky'ego/Creeda, który był wyświetlany na jakiejś sali jak w domu kultury, z takimi drewnianymi krzesełkami. Ja się obraziłem na kino i poszedłem do domu, po czym w miasto uderzył huragan :_eyes:

Mózgu, you're doin' it wrong.

Odnośnik do komentarza

Przenieśli mój dział na inny open space i od razu widać, że nikt ze mną nie siedział - wszyscy zostawiają niezablokowane kompy :>

Jak pracowałem w korpo, to na porządku dziennym były maile do wszystkich z gatunku "stawiam piwo", albo "poznam przystojnego mężczyznę".

Odnośnik do komentarza

jak ja nienawidze takich śmieszków co jak ktoś zostawi włączonego kompa to piszą od razu maila "Stawiam wszystkim piwo, bo nie zablokowałem kompa jak złapała mnie sraczka. xD"

Wiesz, w większości korporacji to tylko miejsce na głupi dowcip. W banku - powód do kar finansowych, a nawet (w przypadku powtórek) zwolnienia.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, że mnie uświadomiłeś. :)

 

 

Jak pracowałem w CC PKO to oczywiście też miałem ten odruch blokowania kompa, ale teraz gdy w moim pokoju wszyscy mają dostęp do takich samych rzeczy jak ja to po co mam go blokować?

bo korpośmieszki się czajo!

to prawie takie fajne jak karne kutasy na fejsie xDDD

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że jacyś mistrzowie poczucia humoru zaraz to skrytykują ;) a ja serio uważam, że to jest dobry odruch niezależnie gdzie się pracuje. U nas na porządku dziennym jest raczej "sprzedam opla" albo "jutro przynoszę ciasto", więc bez jakichś hardkorów.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, że mnie uświadomiłeś. :)

 

 

Jak pracowałem w CC PKO to oczywiście też miałem ten odruch blokowania kompa, ale teraz gdy w moim pokoju wszyscy mają dostęp do takich samych rzeczy jak ja to po co mam go blokować?

NO dokładnie też tego nie ogarniam, wystarczy kasować historię przeglądarki

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że jacyś mistrzowie poczucia humoru zaraz to skrytykują ;) a ja serio uważam, że to jest dobry odruch niezależnie gdzie się pracuje. U nas na porządku dziennym jest raczej "sprzedam opla" albo "jutro przynoszę ciasto", więc bez jakichś hardkorów.

Ja najbardziej lubie zart z printscreenem pulpitu i wsadzeniem wszystkich folderow do jednego. I zmiane tapety na Blog 27.

Odnośnik do komentarza

 

Wiedziałem, że jacyś mistrzowie poczucia humoru zaraz to skrytykują ;) a ja serio uważam, że to jest dobry odruch niezależnie gdzie się pracuje. U nas na porządku dziennym jest raczej "sprzedam opla" albo "jutro przynoszę ciasto", więc bez jakichś hardkorów.

Ja najbardziej lubie zart z printscreenem pulpitu i wsadzeniem wszystkich folderow do jednego. I zmiane tapety na Blog 27.

 

 

Fajnie, że doceniłeś inwencję kolegów ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...