Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Barcelona może mieć nowego bohatera czy tez osobę, do której mieszkańcy miasta poczują wielka sympatie. W czasie niedawnego zamachu Lucas Digne brał aktywny udział w pomocy ofiarom ataku. Mieszkający niedaleko Placa de Catalunya Francuz usłyszał krzyki poszkodowanych i wyszedł na ulice pomagać ludziom. Życia nikomu nie uratował zapewne, ale liczy sie sam gest, bo nie jestem pewien czy wielu dzisiejszych piłkarzy/celebrytów wyszłoby ze swoich apartamentów tuż po zamachu by pomagać ofiarom. Sam zawodnik odmówił komentarza w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wg. 'Mundo Deportivo' Borussia i FCB doszły do porozumienia. Transfer Dembele ma wynieść 100 milionów euro plus 30 zmiennych. To właśnie w kwestii zmiennych są jeszcze pewne niedomówienia.

 

Z kolei Sky podaje, że BVB odrzuciło 130 mln. Niemcy chcą 150 mln i dają czas Barcelonie do niedzieli.

Odnośnik do komentarza

A MD, konkretnie Edu Polo, który jest dość dobrym źródłem, podaje, że Seri zagra dzisiaj ostatni mecz na Nicei i podpisze kontrakt z Barcą. Mam nadzieję, że tak się stanie.

 

EDIT: wg. Bouhafsiego (tier 1) Nice chce pieniądze oraz zawodnika za Seriego. Ciekawe kogo, może by tak im jakiegoś Turana wcisnąć? :-k

Odnośnik do komentarza

Pewnie dużo zależy od dzisiejszego rewanżu z Napoli. Jeśli nie awansują do LM, to pewnie sie uda go wyjąc za mniej niż 100 milionów ;)

A tak na serio, to myśle, ze przy 50 go puszczą. Nie wiem tez ile klubów chce go kupić, ale chyba nie walą drzwiami i oknami. Ponadto o wiele bardziej rozsądnym wydaje mi sie układ między klubami, ze Seri pomaga Nicei w awansie do LM, a nie jakaś dziwna data 15 lipca :-k

Co do zawodnika to strzelam, ze pójdzie Munir albo Semper.

Odnośnik do komentarza

Strach wejść na jakiekolwiek info o Barcelonie, bo tylko człowiek się wścieka lub smuci. Co tam dziś nowego?
Seri miał być w piątek, jednak sam zawodnik twierdzi, ze nie sądzi żeby mecz z Napoli był jego ostatnim w barwach Nicei. Władze francuskiego klubu z kolei mówią, ze nikt z Barcelony się z nimi nie kontaktował :picard:
Piłkarze FCB (wszyscy najbardziej prominentni) zrobili sobie zdjęcia z Neymarem w Paryżu w Barcelonie i dali podpisy typu "Amigos" i takie tam. Można nieśmiało zakładać, ze proces jaki chcą wytoczyć władze klubu Neymarowi może zakończyć się buntem w zespole.
No i trzeci news (oby fake) - Barca przygotowuje czwarta ofertę na Coutinho. 138M funtów i zupełnie inaczej rozłożone akcenty (więcej pieniędzy od razu). Mam nadzieje, ze Liverpool sie nie ugnie, bo mania Bartomeu z zakupem Brazylijczyka dawno przekroczyła granice śmieszności, teraz już pachnie katastrofa.

Odnośnik do komentarza

Od Neymara chcą tylko 8,5 mln €, myślałem, że go pozwą na jakieś 100 ;)

Bez kitu, to co się dzieje w tym klubie obecnie to totalny cyrk. Nawet Iniesta zaczyna przebąkiwać, iż może odejdzie po sezonie. Wtedy kończy się mu kontrakt, co prawda grajek ma już 33 lata, ale kilka zespołów chętnie bardzo go powita u siebie. Chodzą słuchy, że może iść do Man City.

 

Teraz Real jeszcze powinien wyjąć jakiegoś gracza FCB (choć nie wiem który by pasował do układanki ZZ- no może Messi :keke:) i to chyba było już totalna klapa rządzących ;)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem padla informacja na MD, ze to trenerzy Seriego odradzili mu transfer, a dzis z rana z kolei pojawila sie plota, ze to Barcelona wycofala sie z transferu. Podobno sam Seri nie ma pojecia, co sie dzieje :D

Podejrzewam, ze chodzi o wygospodarowanie dodatkowych srodkow na Dembele i/lub koniecznosc podbicia stawki za Seriego, co moze spowodowac nie dopiecie sie budzetu. Wiec niewykluczone, ze skonczy sie bez Seriego i z Dembele za >150 mln.

Choc ostatecznie pewnie i tak nikt nie przyjdzie :D Anii Dembele, ani Seri, ani Di Maria :D

Odnośnik do komentarza

Już powinno być odwołanie zarządu, nie wiem na co się czeka.

Nie bedzie zadnego odwolania. Socios to idioci. Dla nich sie liczy, ze hajs sie zgadza i ze w przyszlym roku bedzie nowy stadion. Projekt sportowy maja w dupie.

Na koniec okienka Bartomeu pewnie zamknie gebe przeciwnikom sprowadzajac jakiegos Dembele, czy innego niby cracka za >150 baniek i wszyscy beda zachwyceni.

Benedito niby cos tam probuje walczyc o odwolanie Bartomeu i Roberta, ale poki co chyba nie ma jeszcze wystarczajacej sily przebicia.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem padla informacja na MD, ze to trenerzy Seriego odradzili mu transfer, a dzis z rana z kolei pojawila sie plota, ze to Barcelona wycofala sie z transferu. Podobno sam Seri nie ma pojecia, co sie dzieje :D

Podejrzewam, ze chodzi o wygospodarowanie dodatkowych srodkow na Dembele i/lub koniecznosc podbicia stawki za Seriego, co moze spowodowac nie dopiecie sie budzetu. Wiec niewykluczone, ze skonczy sie bez Seriego i z Dembele za >150 mln.

Choc ostatecznie pewnie i tak nikt nie przyjdzie :D Anii Dembele, ani Seri, ani Di Maria :D

 

Grosicki ciągle jest do wzięcia :keke:

Czytam informacje na temat Barcelony w różnych mediach i nawet już się nie śmieję. Ja tego bajzlu nie rozumiem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...