Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Filmik, który dał Dżuk można skomentować tylko tak: :picard:

Ronnie zachowywał się jak jakiś idiota :roll: Za chwilę najważniejszy mecz dla milionów kibiców na świecie, a ten pajacuje i rozpieprza trening :sciana:

Mam nadzieję, że go Rijkaard nie wystawi na GD, bo jak nie to rozwali dyscyplinę w zespole. Jak zagra od początku to będzie jasny sygnał "rób co chcesz i tak zagrasz chyba, że nie jesteś znany".

Odnośnik do komentarza
Proszę was odczepcie się już od Ronaldinho dość ma chłopak problemów, a wy gdzie nie gdzie go tak bechacie, że aż głowa boli (np. Fenomen).

Dajcie mu czas, a Ryjek niech sie zastanowi czego chce :minigun:

 

Wydaje mi się że dla ciebie cała Barcelona to tylko Ronaldinho. Dla mnie ( i dla innych userów wypowiadajaych sie w tym temacie) ważniejsza jest korzyść klubu, nie Ronaldinho. Z twoich postów da się łatwo wywnioskować ze gdyby Dinho odszedł do np. Milanu

to zacząłbyś kibicować Rossonerim.

 

Mam nadzieje że Dos Santos w swoich pierwszych GD się nie ztremuje i pokaże na co go stać

Odnośnik do komentarza
Proszę was odczepcie się już od Ronaldinho dość ma chłopak problemów, a wy gdzie nie gdzie go tak bechacie, że aż głowa boli (np. Fenomen).

Dajcie mu czas, a Ryjek niech sie zastanowi czego chce :minigun:

 

Wydaje mi się że dla ciebie cała Barcelona to tylko Ronaldinho. Dla mnie ( i dla innych userów wypowiadajaych sie w tym temacie) ważniejsza jest korzyść klubu, nie Ronaldinho. Z twoich postów da się łatwo wywnioskować ze gdyby Dinho odszedł do np. Milanu

to zacząłbyś kibicować Rossonerim.

 

Mam nadzieje że Dos Santos w swoich pierwszych GD się nie ztremuje i pokaże na co go stać

No nie następny :doh!: Jak byś wiedział, przyjaciele cię potrzebują ale ty jak zawsze jesteś zmęczony.

Nawet jakby Ronaldinho przeszedł do Sandecji to i tak Kochał bym Barce !!

Ale wy widzicie co innego w tym co ja myśle, a zresztą co tu pisać.

A co do Milanu to już prędzej ty byś był ich kibicem bo ja ich nienawidze !

Odnośnik do komentarza

Ronni przegiął przysłowiową pałę. Egoizm w czystej postaci. Dwa dni przed najważniejszym meczem w sezonie, a on świruje pawiana. Z Realem powinien zasiąść na trybunach, wobec takiego zachowania nie ma dla niego miejsca nawet na ławce.

 

Brazylijczyk powinien się określić, czy chce pracować nad sobą , czy po prostu odejść. Klub też powinien podjąć jakieś kroki w celu zakończenia tej farsy.

Odnośnik do komentarza
Ronnie próbował powtórzyć to także międy innymi z Xavim, Bojanem i Abidalem. Przestał w ten sposób żartować dopiero, gdy trafił na Puyola

 

:rotfl:

 

I kto jest sercem Barcy? :)

hyh, ten sam fragment artykułu chciałem cytować :]

 

Klub też powinien podjąć jakieś kroki w celu zakończenia tej farsy.

Jeśli chodzi o klub to tutaj tego zadania powinien się podjąć zarząd (Laporta, Bergixtrain) a nie Rijkaard, bo on wyraźnie sobie nie radzi z fochami Ronaldinho - taki np. Capello to by R10 gołymi pięściami zaczął okładać za taką niesubordynację i brak zaangażowania :]

Mam nadzieję, że w styczniu Ronaldinho odejdzie do Milanu.

Odnośnik do komentarza

Prawdę powiedziawszy to cieszyłbym się gdyby Ronaldinho został kupiony za kwotę która zwróciłaby koszt kupna Brazylijczyka przez Barcę kilka lat temu oraz choć trochę zwróciła koszty jakie poniósł klub płacąc R10 pensje. Wcale nie oczekuję bajońskich sum za Ronaldinho, bo zdaję sobie doskonale sprawę, że na chwilę obecną to jeden z gorszych graczy w Barcelonie.

Odnośnik do komentarza

Feno, ale nie popadajmy w skrajności - koszty, które poniósł klub płacąc R10 pensje? No, ale Brazylijczyk w pełni sobie na wypłatę w kilku sezonach zasłużył przysparzając klubowi gigantycznych dochodów... ot, choćby za LM :)

 

A Ronaldinho może przyjść do Milanu - dozna kontuzji jak Redondo, albo Ronaldo i tyle będzie z jego gry (tfu, tfu nie życzę mu tego oczywiście) :]

Odnośnik do komentarza
25 mln funtów i do widzenia. Tyle by mi pasowało :]

 

Wkońcu nadal ma nazwisko ;)

Moim zdaniem za takie pieniądze sam Ronaldinho się nie zgodzi, nie wspominając o jego agencie.

Nie ma szans za taką kwotę, ale myślę że za ok 40/50 mln funtów by się zgodził.

Ale jak sam podkreślił jeżeli gdzieś pójdzie to nie do Chelsea tylko do Milanu !

Odnośnik do komentarza
Co Ronaldinho obchodzi kwota, jaką przelewają na swoje konta kluby?

No właśnie o to chodzi, że jego to interesuje.

 

Matko :picard:

 

Co to ma do rzeczy? Ronaldinho mówi: "Sprzedajcie mnie za tyle i tyle, bo za mniej wgryzę się w ławkę rezerwowych tak mocno, że nigdy mnie nie odczepicie" ?

 

To za ile zostanie sprzedany chyba decyduje zarząd klubu, a nie sam piłkarz...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...