Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Barcelona ma posiadanie piłki w meczach średnio po 65-70% i siłą rzeczy, częściej jej gracze są częściej faulowani. Do tego rywal, który musi w kółko biegać bez piłki po jakimś czasie się frustruje i po prostu fauluje

Obejrzałem całą sytuację i śmiechłem :rotfl:

W tym meczu największą frustracją wykazuje się właśnie Umtiti, który szuka pozasportowego sposobu na osłabienie rywala, kiedy to jego drużynie nie idzie w uczciwej rywalizacji na boisku. Dla mnie nie ma tam czerwonej Adruiza (albo dobrej powtórki xD), nie ma tam umyślnego uderzenia, które tak wszyscy na siłę dopisują, nie mówiąc już o znikomej sile 'uderzenia', po czym Umtiti odstawia teatrzyk jakby został powalony ciosem co najmniej wibrującej pięści :kekeke:. Śmieszniejsze jest jeszcze później - nie udało się przedstawieniem wymusić kartki na rywalu, to trzeba przebiec z płaczem i pretensją pół boiska i pokazać Adurizowi co rzekomo zrobił xD Dobrze, że jeszcze się nie przewrócił 2 raz pokazując Adurizowi, jaki efekt przyniosło jego zachowanie :keke:. Zachowanie sędziego w tej sytuacji oceniam ok :D

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, że wpadki tych tragicznych sędziów dotyczą w zasadzie tylko meczów z udziałem Barcelony i Realu. Po prostu oba te zespoły są ciągnięte za uszy przez ligę (i nie mówię tylko o star bonusach). Co jest zresztą dziwne, bo liga hiszpańska jest na tyle słaba, że i bez pomocy sędziów Real i Barcelona nie powinny mieć problemów z osiąganiem wyników w pobliżu dwucyfrówek z resztą ligi, może poza Atletico.

co za głupoty. Real czy Barcelona to pod strzelone 5 podchodzą kilka razy w sezonie, a nie co drugą kolejkę.

 

Oczywiście, że sędziowie nie sprzyjają żadnej ze stron. Tym bardziej ciągły płacz szczególnie Pique jest mega żałosny. Zawsze po każdym błędzie musi polecieć do mediów i się wypłakać.

Odnośnik do komentarza

Tak Kaczy, zajebanie drugiej osobie to uczciwa rywalizacja, gratuluję trafnej oceny.

Teraz zamknij oczy i wyobraź sobie shitstorm jaki by tu był, gdyby tak jak Aduriz zachował sie Suarez i uszedł z tego bez kary.

 

@pescar - zapomniałeś widzę jak mieliście trenera, który wszędzie widział prokatalonskie spiski i na okrągło o nich mówił, jakoś to wtedy nie było żałosne.

Odnośnik do komentarza

A czy ja ich bronię? Ale śmiesznym jest wytykanie "żałosności" Pique, gdy w swoich szeregach miało sie podobnego gagatka, który jeśli mnie pamięć nie myli był wręcz wychwalany, za "grę psychologiczną" w mediach, gdzie nieustannie szukał spisków majacych pomoc Barcelonie.

 

Widzę tez, ze Barcelona jest chyba jedynym klubem, na meczach ktotorego sędziowie sie nie mylą. Cud! Jak sędzia podejmie błędna decyzje na jej korzyść, to hurr UEFAlona, spiseg, sędziowie świadomie pomagajo durr, a jak pomyli sie na jej niekorzyść, to jest to sprawiedliwość dziejowa, brawo sędzia za odwagę.

Odnośnik do komentarza

Tyle gadania a nikt jeszcze nie wrzucił wideło sytuacji https://streamable.com/pg4brprzecież on go nawet nie trafił w gardło :rotfl:

Wszystko szczegółowo widać na tej częściowo zasłoniętej powtórce w zwolnionym tempie na koniec. Umtiti dostał w klatkę piersiową, za którą to początkowo się złapał, a potem płynnie przeniósł rękę kojącą ból klatki piersiowej na gardło, pewnie tak zapromieniował ból, wcale nie chodziło o stworzenie wrażenia, jakby przeciwnik właśnie próbował go zamordować, nie :D? To jeden z tych przypadków, gdzie mamy do czynienia zarówno z faulem jak i symulką.

 

 

Im więcej razy to oglądam tym większą bekę mam xD jakby jakaś niewidzialna siła zaczęła dusić Umtitiego :D

Odnośnik do komentarza

No i Hawkeye wyjaśnił, choć Umtiti wykazał się takim teatralnym talentem, że początkowo też nie zauważyłem tego, że to była symulka. W takim razie sędzia podjął bardzo dobrą decyzję, choć IMO nawet jakby dostał przypadkiem w krtań to nie byłaby to czerwona kartka.

Odnośnik do komentarza

Tyle gadania a nikt jeszcze nie wrzucił wideło sytuacji https://streamable.com/pg4brprzecież on go nawet nie trafił w gardło :rotfl:

Wszystko szczegółowo widać na tej częściowo zasłoniętej powtórce w zwolnionym tempie na koniec. Umtiti dostał w klatkę piersiową, za którą to początkowo się złapał, a potem płynnie przeniósł rękę kojącą ból klatki piersiowej na gardło, pewnie tak zapromieniował ból, wcale nie chodziło o stworzenie wrażenia, jakby przeciwnik właśnie próbował go zamordować, nie :D? To jeden z tych przypadków, gdzie mamy do czynienia zarówno z faulem jak i symulką.

 

 

Im więcej razy to oglądam tym większą bekę mam xD jakby jakaś niewidzialna siła zaczęła dusić Umtitiego :D

A to jak go trafił w klatkę a nie gardło tzn że nie powinno być czerwonej wg Ciebie? Czy wyśmiewasz tylko aktorstwo Francuza?

Gdyby Barcelona wygrała, to by takiej 'afery' nawet nie było, a tak przynajmniej wiadomo kogo obwinić za porażkę ;)

W artykule który przytoczyłem była jeszcze mowa o innych sytuacjach, np karnym na Neymarze, tam też była symulka?

Odnośnik do komentarza

Wyśmiewam tylko aktorstwo Francuza, nie bardzo jest tam coś innego do wyśmiewania, tylko Francuz zachowuje się żałośnie.

Aduriz zagrywa niezgodnie z przepisami (czerwo imo dyskusyjne, ale jak ktoś jednoznacznie ocenia jego intencje jako przyjebanie Umtitiemu to czerwo się należy), ale nie jest to ani trochę tak żałosne jak teatrzyk obrońcy Dumy Katalonii.

Odnośnik do komentarza

Ale w jaki sposób udowodnił? Przecież ja widziałem i film, i mecz na żywo. Gdzie jest jakikolwiek dowód czy udawał czy nie? Poza tym cała dyskusja toczyła sie o to czy Aduriz powinien dostać czerwona kartkę. No jak ktoś pisze, ze to co zrobił Aduriz było przypadkowe, no to sorry, szkoda szczępić klawiatury na jałowe dyskusje, bo sie nawzajem nie przekonamy.

Odnośnik do komentarza

Ale w jaki sposób udowodnił? Przecież ja widziałem i film, i mecz na żywo. Gdzie jest jakikolwiek dowód czy udawał czy nie?

 

No dowód jest taki, że dostał w klatkę piersiową co udowodnił złapaniem się instynktownie za tę część ciała, a po chwili przesunął obie ręce na gardło i zaczął zachowywać się jakby się dusił. Przyjeb sobie z całej epy nad cycem i zobacz, czy może Cię to wprowadzić w stan duszenia. Czy naprawdę masz jakąkolwiek wątpliwość, że Umtiti symulował?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...