Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Bardzo mi się ta wizja podoba.

Zgodziłbym się z Tobą, jakby to chodziło o Allegriego, a nie trenera Juventusu :P

Po tym, jak Barcelona przeszła tylko dzięki sędziemu PSG, nie wierzę, że w obecnej formie czysto piłkarsko przejdzie Juventus.

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo mi się ta wizja podoba.

Zgodziłbym się z Tobą, jakby to chodziło o Allegriego, a nie trenera Juventusu :P

Po tym, jak Barcelona przeszła tylko dzięki sędziemu PSG, nie wierzę, że w obecnej formie czysto piłkarsko przejdzie Juventus.

 

 

Ja bym chciał po prostu ostatecznego zwycięstwa Buffona albo Lewego. Bo w Monaco nie wierzę ;)

Odnośnik do komentarza

nie wiem, serio nie wiem jak to bedzie. jedyna pewna rzecza wydaje sie awans Atletico, w reszcie par moze wydarzyc sie wszystko, choc wieksze szanse daje druzynom grajacym pierwszy mecz na wyjezdzie.

 

Mimo wszystko jestem pewien awansu Monaco. BVB gra nieźle, ale w porównaniu do Monaco w tym sezonie to mam wątpliwości. Więc IMO takie 80:20 na Monaco bo jakąś wątpliwość sobie zostawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Ja bym chciał po prostu ostatecznego zwycięstwa Buffona albo Lewego. Bo w Monaco nie wierzę

Ja mam "trochę" więcej sympatii, bo z tego wszystkiego życzę triumfu Carletto, a w dalszym szeregu Monaco, BVB, Simeone, Leicester i Realowi - krótko mówiąc liczę na wygraną piłki, a nie sędziów ;)

Czysto sportowo na dzień dzisiejszy byłbym zaskoczony, jakby taki weteran jak Ancelotti z taką kadrą nie wygrał LM, słabszy kadrowo Milan (acz bardziej doświadczony) umiał do tego poprowadzić przy silnej konkurencji.

 

Nie zazdroszczę uefie, pod kogo mają sugerować sędziowanie w meczu Barcy z Juventusem? IMO chyba jednak tradycyjnie pod Barcę, ale swojej kasy bym na to nie postawił jakby kurs nie był większy niż ~1.5 :-k.

Prawdę mówiąc nie sposób znaleźć w przypadku Juventusu w Europie meczów ewidentnie pod nich sędziowanych, nawet przy calciopoli wyszło, że ich wpływy nie wykraczają poza FIGC.

Odnośnik do komentarza

Nie zazdroszczę uefie, pod kogo mają sugerować sędziowanie w meczu Barcy z Juventusem? IMO chyba jednak tradycyjnie pod Barcę, ale swojej kasy bym na to nie postawił jakby kurs nie był większy niż ~1.5 :-k.

Juventus kupuje tylko we Włoszech, Barca rozwinela swoja dzialalnosc na cala Europe, wiec odpowiedz A.

Odnośnik do komentarza

Allegri ogra Enrique i pewnie zabije tym widowisko, ale warto to będzie oglądać choćby z uwagi na Suareza walczącego z Chiellinim. Jeden lubi bezkarnie sobie pogryźć, drugi bezkarnie ładować łokcie, będzie widowisko.

Druga rywalizacja, która może pasjonować, to starcie Dybali z Neymarem. Upadków na notę i pod sędziów będzie więcej niż na olimpiadzie.

Odnośnik do komentarza

Allegri ogra Enrique i pewnie zabije tym widowisko, ale warto to będzie oglądać choćby z uwagi na Suareza walczącego z Chiellinim. Jeden lubi bezkarnie sobie pogryźć, drugi bezkarnie ładować łokcie, będzie widowisko.

Druga rywalizacja, która może pasjonować, to starcie Dybali z Neymarem. Upadków na notę i pod sędziów będzie więcej niż na olimpiadzie.

Bardzo ładne podsumowanie, nawet takie z humorem ;)

Czyli mówisz, że można śmiało obstawiać kto pierwszy wyleci i że obie ekipy nie dokończą któregoś meczu w pełnym składzie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...