Skocz do zawartości

Piłkarski livescore późnojesienny i zimowy


Hawkeye

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym meczu ligi włoskiej myślę sobie "przynajmniej w kolejnym sędziowie nie będą gorsi" i rzeczywistość mnie raz za razem zaskakuje. Upadek Gakpe w stylu Neymara, nie ma mowy o faulu, ale sędzia chciał na nowo otworzyć mecz i podarował Chievo karnego - choć wcześniej nie dał Milanowi dużo bardziej oczywistego po faktycznym faulu na Deulofeu.

Odnośnik do komentarza

Teraz ewidentna ręka Cesara i karny dla Milanu pudłuje frajersko Bacca.

 

Typowy tydzień we Włoszech - Juventus w pucharze ciągną sędziowie, przeciwko Milanowi gwiżdżą z tym samym zapałem.

Naprawdę, jeśli mamy mieć gwizdane takie karne jak ten dla Chievo, to lepiej w ogóle zaorać sędziów i zaczynać każdy mecz od karnego przeciwko Milanowi, a faule gwizdać przez rzut monetą. Niech wynagrodzenie dla całej piątki arbitrów przeznaczą na system elektroniczny, który będzie te stykowe wyłapywał.

 

BTW: przy karnym dla Chievo nie tylko nie było faulu, ale też był spalony. :lol:

Odnośnik do komentarza

Właśnie usłyszałem o tym spalonym i też tak zareagowałem :keke:

Nie wiem, czemu mnie to jeszcze dziwi: w samym 2017 r. nie dostaliśmy prowadząc z Torino ewidentnego karnego (remis), z Sampą też (porażka), z Udinese gola strzelił gość, którego nie mogło być na boisku (porażka), z Bologną żadnej z dwóch czerwonych nie było (wygrana), z Lazio karnego dla nich nie było (remis), z Sassuolo komedia pomyłek w obie strony (wygrana), a dziś karny bez faulu i po spalonym.

Same shit, different game. Szkoda pieniędzy na tych z gwizdkiem, skoro układają tabelę (i drabinkę pucharu ;) ) pod swoje widzimisię. Co to ma wspólnego ze sportem...

Odnośnik do komentarza

Milan 3 po karnym ale potrzebuje jeszcze jednej powtórki bo na jednej wyglądało to na faul na pozostałych na kiks i pomyłkę arbitra .

Po chwili zawodnik Chievo znajdując się 4 metry na wprost środka pustej bramki, trafił w poprzeczkę . Szacun :o


Sędzia :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Karny był prawidłowy, na tej pierwszej powtórce było widać, że Ocampos był faulowany przez obrońcę, ale brak czerwieni dla Chievo w końcówce i ten karny dla nich powoduje, że sędzia znów się zaorał sam. Milan 3:1 Sędzia + Chievo.

Gdzie są te Latające Osły z początku sezonu? Dziś strasznie marny Milan i tak ich stłamsił.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...