Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jahu, jak tam wbijanie na pal pajaców z PO? :-k już, czy jeszcze muszę poczekać? :-k

Niech tylko wyjdą z sejmu!

:)

Kategoria - co można robić w ten wolny wieczór przed wolnym weekendem? Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa!

 

Niebiescy 1000!

Odnośnik do komentarza

Koniec miesiąca, rozliczenia, optymalizacja, zamawianie surowców na styczeń. Robimy wyjebanego w kosmos torfowego stouta. Ekstrakt 18, pewnie z 8,5% alk, 40% słodu wędzonego torfem. Kable, asfalt, itd. Będzie konkurencja dla Smoky Joe :)

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, to jaki serial komediowy powoduje u was największą żeżuncję? W moim przypadku to zdecydowanie how i met your mother, barnej to jedna z najgorszych postaci w historii seriali.

Swiat wg Kiepskich nie ma konkurencji. Z zagranicznych How I met your mother i The 70s Show.

Odnośnik do komentarza

A tak swoją drogą to nie czaję tej żeżuncji Hajda na HIMYM, ale wydaje mi się, że często stosunek do serialu/muzyki/czegokolwiek zależy też od nastawienia z jakim się podchodzi. Pewnie miał z góry założenie, że to będzie chujowe i tylko z każdą minutą się utwierdzał w tym przekonaniu. Ja pierwsze kilka odcinków HIMYM oglądałem dosłownie zrywając boki i jak kumpel mi puścił pierwszy, to tego wieczora od razu łyknąłem cały sezon :)

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą, to jaki serial komediowy powoduje u was największą żeżuncję? W moim przypadku to zdecydowanie how i met your mother, barnej to jedna z najgorszych postaci w historii seriali.

Swiat wg Kiepskich nie ma konkurencji. Z zagranicznych How I met your mother i The 70s Show.

 

A Mamuśki, super teściowe, mamuśki...teściowe przebojowe! ?

Odnośnik do komentarza

 

 

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35612,10850882,IPN__esbeckie_kwity_na_Lecha_Walese_byly_falszywe.htmlja to tylko tu zostawię.

Centkiewicz i inni "dziennikarze", a takze ci którzy mu uwierzyli powinni sami sobie z 40 batów wymierzyć, może by zmądrzeli.

???????

 

Przecież to artykuł z 2011 roku.

:rotfl:
No rozjebał mi łeb. W pewnym momencie zwątpiłem, bo może Jude Gang z Wyborczej ma jakiś zjebany system datowania, ale to przecież Flint więc...

 

Ale obczajcie, że ten artykuł ma 5 lat a komentarze są sprzed roku. Łot de fak?

Odnośnik do komentarza
Ale obczajcie, że ten artykuł ma 5 lat a komentarze są sprzed roku. Łot de fak?

Podejrzewam, że licznik ma maksymalnie rok.

Ja zwróciłem uwagę na to, że art z 2011, ale myślałem, że Flint ma jakieś przecieki co do teczek z szafy Kiszczaka i wrzuca, że już raz IPN się pomylił co do Wałęsy :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...