Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nadmiar dzików zawsze na plus. Dziczyzna bedzie tańsza a to naprawdę świetne mięso:p

Mnie zastanawia co jest ciekawego, podniecającego w strzelaniu z bezpiecznego dystansu kilkudziesięciu metrów do bezbronnego zwierzęcia. To już prędzej wędkarstwo rozumiem, bo tutaj chociaż trzeba trochę z tą rybą powalczyć.

Ryba Ci nic nie zrobi (chyba że łowisz rekiny), a wkurwiony, źle trafiony dzik może.
Odnośnik do komentarza

No sorry, ale dzik w pojedynku z myśliwym z bronią palną nie ma raczej szans. Co to za emocje. Niech z nożem raczej na niego pójdzie :D

Podejrzewam, że broń długa na niewiele się przydaje jak dziki jest blisko (bo się nie trafiło pierwszym strzalem). Pewnie ze to i tak nierówna walka, ale pewnie jakieś ryzyko istnieje.
Odnośnik do komentarza

Ja jestem w stanie sobie wyobrazić w jaki sposób myślistwo jest fascynujące, toż to przecież prawie jak w grach komputerowych - skradasz się po lesie, wypatrujesz cel, przymierzasz z bezpiecznej odległości i trafiasz/nie trafiasz. Brzmi fajnie, a i dziczyznę lubię, ale nie wiem czy byłbym w stanie to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w stanie sobie wyobrazić w jaki sposób myślistwo jest fascynujące, toż to przecież prawie jak w grach komputerowych - skradasz się po lesie, wypatrujesz cel, przymierzasz z bezpiecznej odległości i trafiasz/nie trafiasz. Brzmi fajnie, a i dziczyznę lubię, ale nie wiem czy byłbym w stanie to zrobić.

Czyli w sumie jak takie kamperstwo snajperow w Battlefieldzie.

 

Gardze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...