Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

myślałem, że tylko ja oddam głos na Scorpia, ale widzę, że jest więcej takich odważnych ludzi :keke:

Jeszcze nie głosowałem, wiec nie widzę - ile mam głosów? Mam szanse byc przedostatni? :D

 

Masz, bo nawet mnie zgłoszono xdd

 

Każdemu kto na mnie zagłosuje postawię kolejke w barze, nie przebijecie tego

Odnośnik do komentarza

 

 

myślałem, że tylko ja oddam głos na Scorpia, ale widzę, że jest więcej takich odważnych ludzi :keke:

Jeszcze nie głosowałem, wiec nie widzę - ile mam głosów? Mam szanse byc przedostatni? :D

 

Masz, bo nawet mnie zgłoszono xdd

 

Każdemu kto na mnie zagłosuję postawię kolejke w barze, nie przebijecie tego

 

kurwa! teraz to mówisz?

 

 

MT - możecie wycofać moje głosy??

Odnośnik do komentarza

Reklamy grające na fundamentalnych emocjach i instynktach są jak wysyłanie ludziom fotek smutnych piesków z pytaniem: I CO? NIE ADOPTUJESZ GO?! TO UMRZE!!!!! (miałem takiego znajomego kiedyś)..

I umarł?

myślałem, że tylko ja oddam głos na Scorpia, ale widzę, że jest więcej takich odważnych ludzi :keke:

Cały czas liczę na obiecany browar w Orionie :keke:

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy Mahdi zostałby tutaj modem, czy by jednak odmówił :-k

Myślę że napisałby artykuł informujący, że przebacza wcześniejsze szyderstwa i dał się ubiegać o pełnienie tej funkcji z zastrzeżeniem wprowadżenia dekretu o zakazie krytyki jego projektów na łamach CMF pod groźba bana i dodatkowo za posadę moderatora CMF dla żony i "Nataszy".
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...