Skocz do zawartości

Marynia 5=1+4 popisuje się znajomością wyższej matematyki


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też idę na Łotra jak coś :> a wcześniej integracja pracowa i gokarty na Bemowie zaliczę, ale już piwko odpuszczam dla dobra filmu. Stary się robię, w tym tygodniu trzy okazje do picia, a ja wszystkie przegapiam ;( Ale dwie inne akurat wykorzystam - urodziny kumpla w piątek i wigilia znajomych w sobotę ;)


 

 

 

Ja mam do niego jakiś numer komórkowy, ale nie wiem czy dobry :-k


Chyba nie :P
602****63 :P


O miałem kiedyś taki numer xd

 

Ja od 8 lat nie kasowałem żadnych numerów, więc mam trochę takich kwiatków ;) Najlepsze jest, że kiedyś miałem szczęście do poznawania dziewczyn o imieniu Karolina i tak w telefonie mam Karolina Impreza, Karolina Obóz itd :D

Odnośnik do komentarza

Ja też idę na Łotra jak coś :> a wcześniej integracja pracowa i gokarty na Bemowie zaliczę, ale już piwko odpuszczam dla dobra filmu. Stary się robię, w tym tygodniu trzy okazje do picia, a ja wszystkie przegapiam ;( Ale dwie inne akurat wykorzystam - urodziny kumpla w piątek i wigilia znajomych w sobotę ;)

 

 

 

Ja mam do niego jakiś numer komórkowy, ale nie wiem czy dobry :-k

Chyba nie :P

602****63 :P

 

O miałem kiedyś taki numer xd

 

Ja od 8 lat nie kasowałem żadnych numerów, więc mam trochę takich kwiatków ;) Najlepsze jest, że kiedyś miałem szczęście do poznawania dziewczyn o imieniu Karolina i tak w telefonie mam Karolina Impreza, Karolina Obóz itd :D

Dobrze, ze nie zapisujesz w ten sposob...

Odnośnik do komentarza

 

Moja Mama od 2 godzin stoi pod Poznaniem w pociągu, bo PKP coś popierdoliło i od wczoraj są mega opóźnienia. Korzystaj z publicznego transportu, kurwa, mówili. Zaorać to wszystko i budować autostrady. Jak pan Janusz powiedział.

Ja dzisiaj się spóźniłem pół godziny, bo jakiś samochód się rozjebał na środku skrzyżowania. I gdzie twoja niewidzialna ręka rynku teraz?

 

trzeba bylo jechac autostrada, jak pan Janusz powiedzial, tam nie ma skrzyzowan ;)

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie wiem, ale na Łotra 1 samemu bo jeden, hehe. Więc niefajnie :(

 

Bez Anety? I co się stało z Twoim podpisem?

 

 

Zdezaktualizował się ;)

 

;(

 

A co było w podpisie? Aneta się zdezaktualizowała? :-k

 

 

Jego szmula to Aneta

 

Całość nieaktualna ;)

Kurwa, teraz mnie naszło, że bilety na Łotra kupiłem jak mogłem zakładać szkła kontaktowe i wybrałem 7 rząd. Bardzo możliwe, że chuja dziś zobaczę w okularach z takiego wysokie rzędu, GAD DEMYT :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...