Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mnie tyle razy chujem Gacek nazywał i dramatu wielkiego nie robiłem xd

Jeden przykład, czy jak FYM rzucisz bzdurę i się schowasz? :)

 

Nie będę prawnikowi szukam akt :)

 

Czyli jednak jak FYM rzucasz bzdurę, a poproszony o przykłady się chowasz.

Słusznie jednak, szkoda Twojego czasu, nic byś nie znalazł, nie rzucam mięchem na forum pod adresem innych użytkowników, nawet takich jak Ty. :) Masz chociaż honor przeprosić?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mnie tyle razy chujem Gacek nazywał i dramatu wielkiego nie robiłem xd

Jeden przykład, czy jak FYM rzucisz bzdurę i się schowasz? :)

 

Nie będę prawnikowi szukam akt :)

 

Czyli jednak jak FYM rzucasz bzdurę, a poproszony o przykłady się chowasz.

Słusznie jednak, szkoda Twojego czasu, nic byś nie znalazł, nie rzucam mięchem na forum pod adresem innych użytkowników, nawet takich jak Ty. :) Masz chociaż honor przeprosić?

 

Mięchem może nie ale od debili i innych ciulów nie raz mnie i Lucasa wyzywałeś i to może każdy potwierdzić.

Odnośnik do komentarza

 

 

W taki, że piszą o tym na Wikipedii :D A jak się bałeś pojazdu po rodzicach to nie trzeba było iść na wojnę. Przykro mi. PS to był raczej przytyk do twojego marnego żywota, niż obraza rodzica, ale jakoś mnie nie dziwi, że po raz kolejny źle rozczytales słowo pisane XD Skończ to, bo mam cIĘ na linach.

mam odklepac? xd never

 

a co do powiązań i wikipedii IMO słaba dedukcja

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Mnie tyle razy chujem Gacek nazywał i dramatu wielkiego nie robiłem xd

Jeden przykład, czy jak FYM rzucisz bzdurę i się schowasz? :)

 

Nie będę prawnikowi szukam akt :)

 

Czyli jednak jak FYM rzucasz bzdurę, a poproszony o przykłady się chowasz.

Słusznie jednak, szkoda Twojego czasu, nic byś nie znalazł, nie rzucam mięchem na forum pod adresem innych użytkowników, nawet takich jak Ty. :) Masz chociaż honor przeprosić?

 

Mięchem może nie ale od debili i innych ciulów nie raz mnie u Lucasa wyzywałeś i to może każdy potwierdzić.

 

 

Wyszukiwarka pokazuje, że nigdy nikogo tak nie obraziłem na forum, żadnym z trzech podanych słów. Znów pudło, znów jak FYM robisz z gęby szmatę nie mając dowodów na swoje tezy.

Masz honor przeprosić? :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Mnie tyle razy chujem Gacek nazywał i dramatu wielkiego nie robiłem xd

Jeden przykład, czy jak FYM rzucisz bzdurę i się schowasz? :)

 

Nie będę prawnikowi szukam akt :)

 

Czyli jednak jak FYM rzucasz bzdurę, a poproszony o przykłady się chowasz.

Słusznie jednak, szkoda Twojego czasu, nic byś nie znalazł, nie rzucam mięchem na forum pod adresem innych użytkowników, nawet takich jak Ty. :) Masz chociaż honor przeprosić?

 

Mięchem może nie ale od debili i innych ciulów nie raz mnie u Lucasa wyzywałeś i to może każdy potwierdzić.

 

 

Wyszukiwarka pokazuje, że nigdy nikogo tak nie obraziłem na forum, żadnym z trzech podanych słów. Znów pudło, znów jak FYM robisz z gęby szmatę nie mając dowodów na swoje tezy.

Masz honor przeprosić? :)

 

Nie będę przepraszał osoby która obraża innych ludzi honoru :)

Odnośnik do komentarza

Gacek, nic nie robię z gęby, a szmatą to Ty jesteś. I udowodniasz to w co drugim swoim poście. Zmilcz kurwa.

A jednak. Myślałem, że Ciebie i Jaha łączy tylko to, że robicie z gęby szmatę pisząc bzdurę, a potem nie podając żadnych przykładów na jej poparcie.

Myliłem się, macie więcej wspólnego. :)

Odnośnik do komentarza

jesteśmy taką chujową, często się nie lubiącą, regularnie ze sobą się kłócącą, podzieloną w zasadzie w każdej sprawie, bez powodu wracającą w jedno miejsce społecznością, jeżeli to nie czyni nas rodziną a forum domem to ja chyba nie wiem co może :3333

No właśnie, a gdy przyjdą podpalić dom, ten w którym mieszkasz...
Odnośnik do komentarza

Pomylił się ten, kto Cię do klawiatury kiedykolwiek dopuścił. Ciebie trzeba izolować. Żyjesz w jakiejś zdziwaczałej alternatywnej rzeczywistości, gdzie za pasję obrałeś sobie obrażanie drugiej osoby. Na necie robisz z siebie pajaca, bo Ci wolno, ale kiedyś się zagapisz w prawdziwym życiu i ktoś Cię nauczy kultury.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o jakim milczeniu wspominasz. Napisałem co było do napisania i dodałem, że to wszystko co mam do przekazania. To, że do Ciebie nie dotarło to już nie mój problem. A skoro już tak się lubujesz w wytykaniu bezpodstawności, to bądź taki kozak i znajdź mi te inwektywy z mojej strony pod Twoim adresem w tamtej wymianie zdań. Szczęścia życzę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...