Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, może słowniczek do livescore'a dla nierzumiejących, co tam jest napisane i z głowy?

 

TD - gol

20 jardowy rush - pobiegł z piłką 18 metrów

QB zrobił 30 jardowy pass do WR - rozgrywający zagrał ładną piłkę górą na 26 metrów na skrzydło

Fumble - zawodnik zaliczył głupią stratę

QB int - rozgrywający zaliczył głupią stratę

FG/Field goal - rzut wolny z 20-50 metrów

Punt - brak pomysłu na rozegranie akcji i wybicie piłki na połowe przeciwnika

 

Teraz 80% treści powinno być jasne ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tylko wtrącę, że spędziłem 6h w szpitalu i na koniec powiedzieli mi, że owszem wymagam hospitalizacji i to nie jednodniowej, ale nie ma miejsc, a nie jestem "na już", więc muszę poczekać na termin, zadzwonią...

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, może słowniczek do livescore'a dla nierzumiejących, co tam jest napisane i z głowy?

 

TD - gol

20 jardowy rush - pobiegł z piłką 18 metrów

QB zrobił 30 jardowy pass do WR - rozgrywający zagrał ładną piłkę górą na 26 metrów na skrzydło

Fumble - zawodnik zaliczył głupią stratę

QB int - rozgrywający zaliczył głupią stratę

FG/Field goal - rzut wolny z 20-50 metrów

Punt - brak pomysłu na rozegranie akcji i wybicie piłkę na połowe przeciwnika

 

Teraz 80% treści powinno być jasne ;)

 

czym się różni fumble od interception? Żeby nie było, ja mniej wiecej znam zasady FA, a rugby to nawet lubię obejrzeć.

Odnośnik do komentarza

Ja i tak będę pisał w livescorze dalej, także jak komuś przeszkadzam to niech sobie wrzuci mnie na plonklistę i po sprawie.

Ej ale nie ma co się burzyć, na chwilę obecną temat osobnego livescore'a dla piłki nożnej wydaje się prawdopodobniejszy. Nie chciałem stygmatyzować waszych chujowych sportów, z logicznego punktu widzenia po prostu wydawał mi się sensowny osobny livescore, ale emocje widzę bliższe są temu, jakbym kazał nosić opaskę z napisem "mój ulubiony sport nazywa się nieprawidłowo", niż jakbym chciał po prostu powielić rozwiązanie, które zostało zastosowane dla esportu.

Odnośnik do komentarza

To jeszcze można słownik pozycji stworzyć:

 

atak:

QB - rozgrywający, ten co rzuca piłkę

RB - biegacz

WR- skrzydłowy, łapacz

C, OG, OT - grubasy z przodu, przyszli się poprzepychać, bo dotykanie piłki jest im przepisowo zabronione (zarezerwowane dla wysportowanych przystojniaków)

FB - pół grubas, pół RB, czasem nawet dotknie piłki

TE - pół grubas, pół WR, jak się akurat nie przepycha, to może nawet czasem krótką piłkę dostać

 

obrona:

DE, DT - grubasy przepychające się z grubasami z ataku, ich zadaniem jest złapać QB zanim ten zrobi coś z piłką

CB - plastry na WR

OLB, MLB - uniwersalni obrońcy, w zależności od sytuacji kryją podania, albo łapią biegnącego z piłką, albo nawet atakują QB

S - ostatnia deska ratunku jak wszystko inne zawiedzie

 

i jeszcze są ci od kopania:

P - ten co kopie jak już nie wiedzą co robić z piłką

K - ten co kopie jak już nie wiedzą co robić z piłką, ale są blisko bramki

Odnośnik do komentarza

 

Ja i tak będę pisał w livescorze dalej, także jak komuś przeszkadzam to niech sobie wrzuci mnie na plonklistę i po sprawie.

Ej ale nie ma co się burzyć, na chwilę obecną temat osobnego livescore'a dla piłki nożnej wydaje się prawdopodobniejszy. Nie chciałem stygmatyzować waszych chujowych sportów, z logicznego punktu widzenia po prostu wydawał mi się sensowny osobny livescore, ale emocje widzę bliższe są temu, jakbym kazał nosić opaskę z napisem "mój ulubiony sport nazywa się nieprawidłowo", niż jakbym chciał po prostu powielić rozwiązanie, które zostało zastosowane dla esportu.

 

Bo widzisz, tu tez jest troche pies pogrzebany. Nikt jak zakladalem livescore esportowy nie pisal ze to "dla chujowych sportow, ktorych my tu nie rozumiemy, a ci co sie nimi jaraja to jakas grupka pojebow"

Odnośnik do komentarza

Tutaj też nikt tak nie pisze. tzn ja teraz napisałem, ale dopiero teraz (jak już pomysł osobnego livescore dla was w zasadzie upadł), ale przeczytaj co wcześniej pisałem i w jakim stylu.

Nic o chujowości (a bardzo mnie kusiło), nic o pojebach, dokładnie przeciwnie, pisałem, że nie mam nic przeciwko temu że piszecie dużo i spoko, że tak robicie i ogólnie starałem się pisać w tonie szacunku. Twój odczyt tego co wcześniej pisałem tylko pokazuje jak emocjonalnie podszedłeś do tematu, spoko, od początku nie chciałem niczego wam wmuszać, dlatego pytałem głównie was (futbolistów) o zdanie, a nie reszty, bo jakby zrobić demokratyczną ankietę na całe forum to moglibyście przegrać. Ale nie chodzi o to, żeby wkurwiać innych bo większość tak chce, więc temat odpuszczam. Spróbujemy z lajfskorem piłkarskim, jak to nie przejdzie to zostanie jak jest, przeżyję ;).

Odnośnik do komentarza

To jeszcze można słownik pozycji stworzyć:

 

atak:

QB - rozgrywający, ten co rzuca piłkę

RB - biegacz

WR- skrzydłowy, łapacz

C, OG, OT - grubasy z przodu, przyszli się poprzepychać, bo dotykanie piłki jest im przepisowo zabronione (zarezerwowane dla wysportowanych przystojniaków)

FB - pół grubas, pół RB, czasem nawet dotknie piłki

TE - pół grubas, pół WR, jak się akurat nie przepycha, to może nawet czasem krótką piłkę dostać

 

obrona:

DE, DT - grubasy przepychające się z grubasami z ataku, ich zadaniem jest złapać QB zanim ten zrobi coś z piłką

CB - plastry na WR

OLB, MLB - uniwersalni obrońcy, w zależności od sytuacji kryją podania, albo łapią biegnącego z piłką, albo nawet atakują QB

S - ostatnia deska ratunku jak wszystko inne zawiedzie

 

i jeszcze są ci od kopania:

P - ten co kopie jak już nie wiedzą co robić z piłką

K - ten co kopie jak już nie wiedzą co robić z piłką, ale są blisko bramki

piszcie pełne nazwy pozycji, może bym połapał się wtedy w waszym żargonie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...