Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pamiętać o pytającej formie odpowiedzi.

 

Odpowiedź brzmi: Co zrobił Gacek?


A w ogóle koledzy nie spodziewałbym się, że w rozgrywkach miejskiej ligi halowej może być taki ładunek buractwa i niepotrzebnych emocji. Więcej niż wczoraj w Gran Derbi normalnie.

Odnośnik do komentarza

Proszę o info kto usunął znajdujące się w tym poście wcześniej kłamstwo o Juventusie strzelającym gola wcześniej, bo widzę, że w międzyczasie został post edytowany ;)

Odnośnik do komentarza

A w ogóle koledzy nie spodziewałbym się, że w rozgrywkach miejskiej ligi halowej może być taki ładunek buractwa i niepotrzebnych emocji. Więcej niż wczoraj w Gran Derbi normalnie.

Himalaje buractwa to piłka dziecięca oraz juniorska. Im młodsze dzieciaki, tym głupsi rodzice. Cyrki dzieją się na takich turniejach czy podczas meczów. Nic dziwnego, że z grupy 20-osobowej, w jakiej np. pięcio- i sześciolatkowie rozpoczynają we wrześniu zabawę z piłką, po pół roku znika połowa. "Ambicja" niespełnionych sportowo tatusiów sprawia bowiem, że dzieciaki jak ognia zaczynają unikać treningów i turniejów.
Odnośnik do komentarza

Normalne, że na ligach orlikowych przynajmniej 2-3 razy na rundę ktoś grozi wpierdolem, ofc nigdy do niczego nie dochodzi bo każdy jest bardzo groźny ale w sierotku ma karmel. Najlepszy był koleś, co zaczął rzucać kurwami i groźbami po jakimś wślizgu (zwyczajnym, jakich na normalnych meczach pełno, nie moim btw) i tekstami w stylu "kurwa wykarmisz mi dzieci jak mi noge złamiesz!??" :lol:. Do dzisiaj z niego bekę mamy.

Odnośnik do komentarza

 

Proszę o info kto usunął znajdujące się w tym poście wcześniej kłamstwo o Juventusie strzelającym gola wcześniej, bo widzę, że w międzyczasie został post edytowany ;)

 

no pomylilem sie i zedytowalem, jeszcze przed zminusowaniem, nie w srodku dyskusji, bo tej sie nie podjales, wiec nie widze problemu, bo niczego to nie zmienia. w bledach bylo 1-1, wiec Twoj argument o pomocy ze strony sedziow jest inwalida. tyle.

Normalne, że na ligach orlikowych przynajmniej 2-3 razy na rundę ktoś grozi wpierdolem, ofc nigdy do niczego nie dochodzi bo każdy jest bardzo groźny ale w sierotku ma karmel. Najlepszy był koleś, co zaczął rzucać kurwami i groźbami po jakimś wślizgu (zwyczajnym, jakich na normalnych meczach pełno, nie moim btw) i tekstami w stylu "kurwa wykarmisz mi dzieci jak mi noge złamiesz!??" :lol:. Do dzisiaj z niego bekę mamy.

na kieleckim fls-ie (futbolowa liga szostek) w meczu o mistrzostwo jedna druzyna nazapraszala ziomeczkow, ktory caly mecz krzyczeli o wpierdolach, kurwili na sedziego itd. doszlo nawet do tego ze jak byla przepychanka to wbili na boisko i tak samo sie przepychali. dziwnym trafem przez reszta meczu sedzia bal sie gwizdac na ich niekorzysc, a w doliczonym czasie strzelili zwycieska bramke :D

Odnośnik do komentarza

 

 

no pomylilem sie i zedytowalem, jeszcze przed zminusowaniem, nie w srodku dyskusji, bo tej sie nie podjales, wiec nie widze problemu, bo niczego to nie zmienia. w bledach bylo 1-1, wiec Twoj argument o pomocy ze strony sedziow jest inwalida. tyle.

Nie bardzo, bo Twój post zobaczyłem tylko z tym kłamstewkiem, na co zareagowałem minusem. Dopiero po Twoim butthurcie wszedłem z link i zobaczyłem, że kłamstewko usunąłeś. :)

Odnośnik do komentarza

 

no pomylilem sie i zedytowalem, jeszcze przed zminusowaniem, nie w srodku dyskusji, bo tej sie nie podjales, wiec nie widze problemu, bo niczego to nie zmienia. w bledach bylo 1-1, wiec Twoj argument o pomocy ze strony sedziow jest inwalida. tyle.

Nie bardzo, bo Twój post zobaczyłem tylko z tym kłamstewkiem, na co zareagowałem minusem. Dopiero po Twoim butthurcie wszedłem z link i zobaczyłem, że kłamstewko usunąłeś. :)

 

no i czemu klamiesz? post poprawilem po sekundach od publikacji (da sie to jakos potwierdzic przez modteam?) i jak edycje zakonczylem minusa nie bylo. klamiesz i odwracasz kota ogonem bo tak ci wygodnie, normalka :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...