Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem karierę z FIFI Valencią, skończyłem sezon i chciałem objąć jakichś ogórków, myślałem o FCN, a tutaj lipa, żaden klub nie szuka menadżera o_O. Klub można zmienić przed kliknięciem nowy sezon?

 

ale próbowałeś od razu po skończeniu sezonu, czyli końcówce maja/początku czerwca? bo ja nigdy z tym problemu nie miałem (oczywko w fifi 17)

Odnośnik do komentarza

 

Życzę Wam, życzę z całego serca, żebyście nigdy nie upadli tak nisko i nie musieli robić wieczorami na żabce - to jest kurwa jakiś dramat.

Najebani ludzie, czy co?

 

NAjebani, zero kultury, zachcianki typu 'podaj mi tamto tamto" które stoi na drugim końcu sklepu, ale musisz bo on sam nie da rady dojść, do tego jedna osoba na zmianie czego efektem jest "Pracujesz do 23" a tak naprawdę wychodzisz po północy bo trzeba sklep ułożyć :3

 

 

 

Leje na to ciepłym moczem

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy Wenger jest dobrym trenerem wg Flinta. Chuja ugrał ze słabszymi zespołami, a z mocnego zrobił chujowy :) Ale jednak jakieś trofea ma :)

Ja tam lubię i szanuje Wengera. Swoją drogą jest jakiś zespół w silnej lidze, który przez 20 sezonów nie wypadł poza pierwszą czwórkę, jak Arsenal Wengera?

Odnośnik do komentarza

 

Włączyłem karierę z FIFI Valencią, skończyłem sezon i chciałem objąć jakichś ogórków, myślałem o FCN, a tutaj lipa, żaden klub nie szuka menadżera o_O. Klub można zmienić przed kliknięciem nowy sezon?

 

ale próbowałeś od razu po skończeniu sezonu, czyli końcówce maja/początku czerwca? bo ja nigdy z tym problemu nie miałem (oczywko w fifi 17)

 

 

Na początku nowego.

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe czy Wenger jest dobrym trenerem wg Flinta. Chuja ugrał ze słabszymi zespołami, a z mocnego zrobił chujowy :) Ale jednak jakieś trofea ma :)

Ja tam lubię i szanuje Wengera. Swoją drogą jest jakiś zespół w silnej lidze, który przez 20 sezonów nie wypadł poza pierwszą czwórkę, jak Arsenal Wengera?

 

Obecnie chyba nie, ale United Fergusona nigdy nie byli poza trójką od 1991. Czyli przez 22 lata.

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe czy Wenger jest dobrym trenerem wg Flinta. Chuja ugrał ze słabszymi zespołami, a z mocnego zrobił chujowy :) Ale jednak jakieś trofea ma :)

Ja tam lubię i szanuje Wengera. Swoją drogą jest jakiś zespół w silnej lidze, który przez 20 sezonów nie wypadł poza pierwszą czwórkę, jak Arsenal Wengera?

 

 

Bayern ma 21 sezonów z rzędu w Top4.

Odnośnik do komentarza

 

 

Włączyłem karierę z FIFI Valencią, skończyłem sezon i chciałem objąć jakichś ogórków, myślałem o FCN, a tutaj lipa, żaden klub nie szuka menadżera o_O. Klub można zmienić przed kliknięciem nowy sezon?

 

ale próbowałeś od razu po skończeniu sezonu, czyli końcówce maja/początku czerwca? bo ja nigdy z tym problemu nie miałem (oczywko w fifi 17)

 

 

Na początku nowego.

 

to nigdy nie ma nowych ofert

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...