Skocz do zawartości

Marynia przez 513 miesięcy nie płaci obiecanego wynagrodzenia za pracę, ale pracownicy nadal są uśmiechnięci, bo jest dla nich bardzo miła


krzysfiol

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To musi być niesamowite uczucie być kibicem Arsenalu :-k Chyba Meler był (jest?), ale coś od długiego czasu się nie przyznaje do klubu?

Oczywiscie ze jestem, aczkolwiek mam juz dosc krolowania Wengera. Stary, Nick Hornby juz w 1992 roku pisal ze bycie fanem Arsenalu to stan permamentnej frustracji i cos w tym jest. Nawet jak jest dobrze, to jest zle. Ciezko im kibcowac, ciezko ciagle patrzec jak Wenger nie umie zapiac jebanej kurtki, ale co mam zrobic, ze w 1991 roku przeczytalem w Trybunie Slaskiej z dziadkiem ze zostali mistrzami Anglii, wiec powiedzialem sobie "Zajebiscie, bede im kibicowal, bedzie fajnie". Co jako 7letnie dziecko moglem kurwa wiedziec...

 

Nawet pamietam pierwsze frustracje w podstawowce jak odpadali z PAOKiem Saloniki z PUEFA, czy kurwa gol tego chuja nie chce pamietac jak sie nazywal w 120 minucie finalu PZP z polowy boiska...

 

Potem byl ten sezon co codzinnie przychodzilem do LO i mowilem do ziomka -Kto jest liderem angielskiej Premiership? na co on odpowiadal - niezmiennie Kanonierzy z Highbury. Tylko po to zeby w ostatnich 8 kolejkach przepierdolic wszystko z MU.

 

Potem bylo troche haju, Invincibles, final z Barcelono po ktorym plakalem (siedzialem w Kwadratach jako jedyny kurwa fan Arsenalu wkolo setki salcesoniarzy, a ja spiewalem najglosniej "good old arsenal" bo to takie salcesoniarze co tylko w TV barce widzieli, a ja sie uczylem piosenek z neta :/

 

A potem najpierw mnie zaczela wkurwiac pilka, symulki, druki itp, a potem sam arsenal, z tym swoim uporem, z wiara w sluszna droge, kupujacy 17letniego Ryo Miyachi jako wzmocnienie srodka pola.

 

Moge tak dlugo, troche wypilem :) Anyway, polecam kibicowanie tym chujom, nawet sie wybralem na Emerytes!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...