Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie oddali po jednej nocce hajsu za inwentaryzacje, nie dosc, ze w chuja polecieli, bo miało być 8h, a wyrobiliśmy sie w 5 i... Puścili do domu w środku nocy i mieli zapłacić za 5h tylko. To jeszcze potem nie można było odebrać tych 50zl...

Odnośnik do komentarza

Uwaga, refleksja:

Zauważyłem, że w dzisiejszych czasach już naprawdę ciężko się wbić od zera w jakieś community. Wszędzie występują jakieś hermetyczne memy, poważnych dyskusji się nie znajdzie bo wszystko jest for teh lulz. Wystarczy dołączyć do jakichś grup na fejsie to są tak zamemowane, pełne czanmowy. Ok do pewnego stopnia występuje to na naszym forum, może dlatego mało jest nowych użytkowników, ale to jest chyba znak że jestem stary, bo powoli sam nie nadążam za memami. Niby dużo siedzę w tym necie, ale mam wrażenie, że wypadłem z obiegu. Chociaż to chyba dobrze, że nie ogarniam na przykład jutuberów albo innych rakogennych zjawisk.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...