Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

na czym polega skrill? chcialem sobie wyplacic konta z buka, ale przy wyplacie na konto czy karte sa duze limity i musze wyplacic na skrilla. jak potem te pieniadze miec w rece?

 

Albo przelewasz sobie stamtąd na konto, albo wyjmujesz z bankomatu (z tym że w tym przypadku najpierw musisz wyrobić sobie kartę, a do tego jest limit wypłat - w ciągu 24h max 250 €). Obie opcje są płatne (prowizja).

Odnośnik do komentarza

PLAYBOY: Nie obawiasz się tego, że ludzie mogą interpretować ten tytuł przewrotnie, na zasadzie „Ała, moje uszy, co ten Mes odj…, tutaj w ogólnie nie ma rapu”?

 

 

xD

 

oesu, jeszcze błąd w pytaniu... Hajd, popraw to!!

 

cześć-sześć, koledzy

Odnośnik do komentarza

sniło mi się, że Jaga wygrała z Legią 1-0 :) i to nie tak, że oglądałem mecz we śnie czy coś tylko spojrzałem na lajfskora, a tam 1-0 i doliczony czas gry. co ciekawe nawet nie wiedziałem, że Jaga gra teraz z Legią, nie kojarzę też żebym gdziekolwiek o tym czytał, także śmiało możecie w piątek stawiać domy ;)

Odnośnik do komentarza

sniło mi się, że Jaga wygrała z Legią 1-0 :) i to nie tak, że oglądałem mecz we śnie czy coś tylko spojrzałem na lajfskora, a tam 1-0 i doliczony czas gry. co ciekawe nawet nie wiedziałem, że Jaga gra teraz z Legią, nie kojarzę też żebym gdziekolwiek o tym czytał, także śmiało możecie w piątek stawiać domy ;)

 

Lepiej żeby wygrali, klub trochę poleciał w chuja z cenami biletów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...