Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.amazon.es/PlayStation-Slim-PS4-1TB-Collection/dp/B01LXGDP12/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1478946979&sr=8-6&keywords=playstation%2B4&th=1

 

Na amazonie mam takie zestawy dostępne. Na chwilę obecną Pro jest tylko z jedną grą. W sumie nie wiem, czy brać Pro :-k. Z tych co tutaj są chyba najprędzej wziąłbym PS4 slim 1TB z Uncharted. Pewnie cena samej czwórki też będzie teraz nieźle spadać.

 

Generalnie do końca roku chciałbym coś zakupić, ale nie mogę się jeszcze zdecydować. :/

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu odpaliłem sobie Diablo 2. Tak sobie pykam, pykam, ale chyba będzie po pykaniu, bo za cholerę nie jestem w stanie przejść Starożytnych na Koszmarze :/

jaka klasa? najłatwiej się bow amzazonką ich tłukło chyba, ew. nekromantą. Tłuczesz z dystansu jak długo się da, nie radzę zwarcia. No i mam nadzieję, że grasz na v 1.13, bo chyba powiekszyli lekko w tym patchu miejsce na ekwipunek, mozna zawsze 1 talizman więcej dać.

Odnośnik do komentarza

https://www.amazon.es/PlayStation-Slim-PS4-1TB-Collection/dp/B01LXGDP12/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1478946979&sr=8-6&keywords=playstation%2B4&th=1

 

Na amazonie mam takie zestawy dostępne. Na chwilę obecną Pro jest tylko z jedną grą. W sumie nie wiem, czy brać Pro :-k. Z tych co tutaj są chyba najprędzej wziąłbym PS4 slim 1TB z Uncharted. Pewnie cena samej czwórki też będzie teraz nieźle spadać.

 

Generalnie do końca roku chciałbym coś zakupić, ale nie mogę się jeszcze zdecydować. :/

Wez sobie jakas inna gre - moje Uncharted chetnie Ci sprzedam i podesle do Barcelony ;)

a D3 ssie kule. Jedna z bardziej rozczarowujacych gier eva.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...