Skocz do zawartości

Marynia startuje w wyborach na prezydenta USA i zdobywa 512 głosów elektorskich, przy nieoczekiwanym wsparciu Polonii z Jackowa, Chicago Illinois


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie widziałem :/. Tv wybrany, wszystko będzie jutro :). Ten sam tv praktycznie tylko tanszy, bo bez smarta, ale konsola bedzie smartem ;)

nie znam szczegółów, ale nie wyobrażam sobie teraz tv bez opcji smart :> emocje to najgorszy doradca, pamiętaj!

 

Ale Lucas ma rację - konsola mu zrobi opcję smart. Ja dodatkowo jeszcze mam te same możliwości na RPi - nie widzę powodu, by kupować telewizor, który będzie trzecią możliwością puszczania sobie YT na tv ;)

 

 

eee, może i tak, tylko to zawsze jedno urządzenie włączone więcej :) ja kupiłem TV jakieś 6 lat temu, no i trochu żałuję, że nie mam opcji smart. następny tylko smart TV.

Odnośnik do komentarza

Ja to jak będę kupował (coś na wiosnę chyba) to muszę ogarnąć coś co będzie fajnie współpracowało z telefonem, a nie wiem czy z jabłkami wszystko chce. Albo niech mi dadzą pilota co ma qwerty do wygodnego przeglądania. Na konsoli to się chujowo pisze, a apka nie jest wygodna.

 

Oczywiście możliwe, że nie znam innych możliwości :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Jest multum takich fp ;)

Ale fakt dobre xd

 

 

Nie widziałem :/. Tv wybrany, wszystko będzie jutro :). Ten sam tv praktycznie tylko tanszy, bo bez smarta, ale konsola bedzie smartem ;)

nie znam szczegółów, ale nie wyobrażam sobie teraz tv bez opcji smart :> emocje to najgorszy doradca, pamiętaj!

Ale Lucas ma rację - konsola mu zrobi opcję smart. Ja dodatkowo jeszcze mam te same możliwości na RPi - nie widzę powodu, by kupować telewizor, który będzie trzecią możliwością puszczania sobie YT na tv ;)

Zrobiłeś sobie smart z RPi?

No taki trochę serwer plików, trochę torrentbox, trochę media center, no i trochę smart TV - yt z telefonu dwoma klikami rzucam na TV (ipla czy TVN player trochę dłużej, ale to sporadycznie). Co więcej umie Smart TV?

Odnośnik do komentarza

A co, masz jakiś dowcip w zanadrzu? ;)

 

Nie, raczej nie, a przynajmniej nie jest na mojej liście priorytetów :D. Nie wiem w sumie, ale pewnie koleś od USG by inaczej zareagował na to niż po prostu oznajmił, że jest, ale on wolał ekscytować się wirującym jelitem ;).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego ludzie w Polsce tak bardzo ekscytują się tymi wyborami w Stanach. Z ciekawości nawet zajrzałem co tam Kolonko na YT daje i podniecenie 100000 u niego.

 

Widziałem, jak sobie sam gratuluje, że jako jedyny na świecie przewidział zwycięstwo Trumpa w wyborach LOL

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...