Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

U mnie budują nowy, po 1 sezonie.

No to widzisz, mogłem coś pokręcić z tym.

Kolega powinien zarzucić skrinem, gdzie nie ma takiej opcji.

 

http://imgur.com/a/UwUJjnie ma opcji Stadion

 

A nie bylo od poczatku kariery czy bylo i poprosiles i sie nie zgodzili ??? jak to 2 to musisz poczekac az znowu sie pojawi.

 

Wgl nie było od początku z finansami ok dali dużo hajsu na transfery

Odnośnik do komentarza

Może dlatego ze maja nowy stadion ??? który sezon masz ???poczekaj jeden czy dwa i napewno sie pojawi ja tak mialem w fm2016 coś podobnego

gram 1 sezon 2017/18. Już wiem dlaczego wszedłem w dokładny opis Stade Louis II i jest napisane, przeprowadzka na Rybolovlev Arena o pojemności 27tys 24/6/2019

Odnośnik do komentarza

Po 6 meczach rozegranych o to wyniki:

 

1-2 vs Lyon

2-2 vs Stade Rennais

2-0 vs Guingamp

1-0 vs Lorient

1-1 vs Nantes

1-1 vs Bastia

 

mamy dorobek 9 pkt nie jest najgorzej ,szkoda tylko tych remisów po 1-1 bo moja druzyna przewazała i atakowała.

 

Jak na beniaminka z budżetem 1mln euro i dziadkami w składzie to nie jest źle myśle :)

Odnośnik do komentarza

Nastepne 6 meczy:

 

2-1 vs Nice

0-1 vs Lille

1-0 vs PSG (u siebie)

2-0 vs Bordeux

0-0 vs Caen

1-1 vs Monaco (na wyjeździe)

 

Kupiłem w sezonie Courtet z Auexerre za 1.8mln powoli go wprowadzam do pierwszego skladu jak do tej pory w 2 meczach i 3 wprowadzony z ławki strzelil jednego gola ale bardzo ważnego bo dający nam remis z Monaco.

 

Po 12 meczach zajmujemy 7 miejsce z dorobkiem 20 pkt ze strata 7 pkt do Lyonu

 

Media piszą ze jestesmy sensacją sezonu a zarząd "jest absolutnie wniebowzięty"

 

Sezon długi ciekawe czy uda sie zakwalifikować do europejskich pucharów byłoby dobrze ze wzgledu na renome i zatrzyk gotówki,moze zarząd da cos wiecej kasy na transfery bo ogolnie lipa jest.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś może w Bundeslidze? U was też piłkarze żądają śmiesznie niskich klauzul odstępnego. Kupiłem piłkarza za 12 mln, wielki talent, a po sezonie Schalke mi go podkupiło właśnie przez tą niską klauzule za 20 mln. Jak chcę zaoferować wyższą to zrywają negocjacje i koniec.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś może w Bundeslidze? U was też piłkarze żądają śmiesznie niskich klauzul odstępnego. Kupiłem piłkarza za 12 mln, wielki talent, a po sezonie Schalke mi go podkupiło właśnie przez tą niską klauzule za 20 mln. Jak chcę zaoferować wyższą to zrywają negocjacje i koniec.

 

Jak podpisujesz umowe to weś w klauzuli "usun i wylacz z negocjacji" i daj np kwote 120 mln ,a kim grasz i co to za talent był ?

Odnośnik do komentarza

 

Gra ktoś może w Bundeslidze? U was też piłkarze żądają śmiesznie niskich klauzul odstępnego. Kupiłem piłkarza za 12 mln, wielki talent, a po sezonie Schalke mi go podkupiło właśnie przez tą niską klauzule za 20 mln. Jak chcę zaoferować wyższą to zrywają negocjacje i koniec.

 

Jak podpisujesz umowe to weś w klauzuli "usun i wylacz z negocjacji" i daj np kwote 120 mln ,a kim grasz i co to za talent był ?

 

 

RB Lipsk i to był newgen. Nie da się usunąć bo jest zablokowana, ewentualnie mogę zwiększyć o śmieszne 5 mln max.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś może w Bundeslidze? U was też piłkarze żądają śmiesznie niskich klauzul odstępnego. Kupiłem piłkarza za 12 mln, wielki talent, a po sezonie Schalke mi go podkupiło właśnie przez tą niską klauzule za 20 mln. Jak chcę zaoferować wyższą to zrywają negocjacje i koniec.

Grając BVB nie godzili się na wyższe klauzule niż rzędu ok. 55/60 milionów euro, a byliśmy mistrzami Niemiec :P Jeśli piłkarz chciał nowy kontrakt przy czym żądał klauzuli, ale obecny obowiązywał dłużej niż 1.5 roku, to ja sam zrywałem negocjację. Teraz z Benficą mam problem z klauzulami, ale sam staram się w taki sposób oferować kontrakty: przyk. Brozović.

Głównie chodzi o to żeby nie było żadnych premii, bo przez nie wygrywanie trofeów może przynieść nam większe straty niż przychody.

Odnośnik do komentarza

 

Gra ktoś może w Bundeslidze? U was też piłkarze żądają śmiesznie niskich klauzul odstępnego. Kupiłem piłkarza za 12 mln, wielki talent, a po sezonie Schalke mi go podkupiło właśnie przez tą niską klauzule za 20 mln. Jak chcę zaoferować wyższą to zrywają negocjacje i koniec.

Grając BVB nie godzili się na wyższe klauzule niż rzędu ok. 55/60 milionów euro, a byliśmy mistrzami Niemiec :P Jeśli piłkarz chciał nowy kontrakt przy czym żądał klauzuli, ale obecny obowiązywał dłużej niż 1.5 roku, to ja sam zrywałem negocjację. Teraz z Benficą mam problem z klauzulami, ale sam staram się w taki sposób oferować kontrakty: przyk. Brozović.

Głównie chodzi o to żeby nie było żadnych premii, bo przez nie wygrywanie trofeów może przynieść nam większe straty niż przychody.

 

 

To ty miałeś przynajmniej te 60 mln. Moi z reguły żądają takich po 20 mln. Jeden z najlepszych piłkarzy podszedł z mistrza i zdobywcy pucharu do drużyny która nawet nie gra w lm. Gdzie tu sens, jeszcze jak by nie grał, ale on był podstawowym zawodnikiem kupionym rok wcześniej. Inny problem to Leweandowski który zazwyczaj szybko kończy karierę w reprezentacji, u mnie po namowach już chyba 3 raz do niej wraca.

Odnośnik do komentarza

A u mnie w Feyenoordzie po względnie spokojnych 5 sezonach z początkiem 6-go bunt na pokładzie. 2/3 podstawowego składu już sprzedane. Ci co zostali to w połowie "Nzw" bo chcą przejść do lepszych lig. Początek ligi i po 5 kolejkach 7 pkt. straty do Ajaxu - a tego to najstarsi Rotterdamczycy nie pamiętają :D Najbardziej to mi żal jednego regena - Junior (Brazylia, potencjał >190). Dwa sezony u mnie pograł. W drugim totalna eksplozja - jako 20 latek 30 bramek w sezonie, full asyst ale niestety przyszło Monaco i położyło szmal w kwocie klauzuli (52 mio funtów) i pozamiatane. Co prawda za zarobiony szmal kilku graczy się kupiło plus cały autokar utalentowanych regenów ale nie wiem czy w tym sezonie coś ugram. A zarząd, który niewiele daje a wymagania ma jakby to Real był, aż pali się do zakończenia współpracy :D

 

Niemniej fun jest. Ubawiło mnie jedno zdanie wypowiedziane przez jednego z "Nzw", który stwierdził w rozmowie, że nie mam serca bo nie wiem jak to jest grać za tak marne grosze. Więc sprawdziłem kontrakt i faktycznie - niewolnik bo zarabia tylko 33 tys. funtów tygodniowo, że o dodatkach nie wspomnę :D

Odnośnik do komentarza

na pocieszenie powiem Ci że mój nowo wybrany zarząd Bilbao, również zbyt dużego pola do popisu mi nie daje. Sprzedaliśmy zawodników za 126 mln, a na transfery dostałem 30mln. Jako że na koncie jest "jedyne" 170mln, to % dochodów z transferów do wykorzystania zmniejszyli na 45% :D Gdy poprosiłem o dodatkowe fundusze na pensje gdyż możemy stracić czołowych piłkarzy, ci stwierdzili że przecież wszystko jest w porządku, więc straciłem De Marcosa i San Jose. Wszystko jest w porządku, skończ w czołówce ligi grając piłkarzami pokroju Eraso czy Vesga ;)

Odnośnik do komentarza

na pocieszenie powiem Ci że mój nowo wybrany zarząd Bilbao, również zbyt dużego pola do popisu mi nie daje. Sprzedaliśmy zawodników za 126 mln, a na transfery dostałem 30mln. Jako że na koncie jest "jedyne" 170mln, to % dochodów z transferów do wykorzystania zmniejszyli na 45% :D Gdy poprosiłem o dodatkowe fundusze na pensje gdyż możemy stracić czołowych piłkarzy, ci stwierdzili że przecież wszystko jest w porządku, więc straciłem De Marcosa i San Jose. Wszystko jest w porządku, skończ w czołówce ligi grając piłkarzami pokroju Eraso czy Vesga ;)

 

No co, starają się utrzymać klub w dobrej kondycji finansowej :D

Kupuj tanio, sprzedawaj drogo :D Jak w Polsce :D

Odnośnik do komentarza

kupić za to co mi dają to ja mogę co najwyżej piłkarzy Osasuny. Jeśli to jest ambicja sportowa władz to chyba się nie dogadamy ;P

 

Zawsze możesz iść na zakupy do Niecieczy :D

Chociaż Polacy cholera się cenią. Utalentowani zawodnicy są do wyciągnięcia za około milion euro i więcej.

Odnośnik do komentarza

 

kupić za to co mi dają to ja mogę co najwyżej piłkarzy Osasuny. Jeśli to jest ambicja sportowa władz to chyba się nie dogadamy ;P

Zawsze możesz iść na zakupy do Niecieczy :D

Chociaż Polacy cholera się cenią. Utalentowani zawodnicy są do wyciągnięcia za około milion euro i więcej.

Polak potrafi i zrobi z Polaka tru Baska :)
Odnośnik do komentarza

 

 

kupić za to co mi dają to ja mogę co najwyżej piłkarzy Osasuny. Jeśli to jest ambicja sportowa władz to chyba się nie dogadamy ;P

Zawsze możesz iść na zakupy do Niecieczy :D

Chociaż Polacy cholera się cenią. Utalentowani zawodnicy są do wyciągnięcia za około milion euro i więcej.

Polak potrafi i zrobi z Polaka tru Baska :)

 

Rasowy Bask z Niecieczy - brzmi dumnie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...