Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2017]


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem pod jaki zespół ale testuje narazie w Ajaxie. Przejde sezon i zaczne testy w Wiśle K, Puskas Academy, Levante i jakijś klubie z III ligi szwedzkiej albo szkockiej.

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-17-tactics/365086-demolisher.html

Przypomina nieco ustawienie Barcelony. Dziwnie wygląda bez nominalnych skrzydłowych i napastników. Demolisher v7


Nigdy nie rozumiałem, jak można czerpać przyjemność z grania na "gotowcu" :-k

Ja jestem fatalnym taktykiem i wiele razy próbowałem zrobić swoją i nigdy mi nie wychodziło, dlatego korzystam z pomocy innych.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie rozumiałem, jak można czerpać przyjemność z grania na "gotowcu" :-k

A czemu nie? Ja wychodzę z założenia, że gra ma sprawiać mi przyjemność. Jak nie daję rady ogarnąć taktyki całkiem sam, to można spojrzeć i coś kombinować.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem pod jaki zespół ale testuje narazie w Ajaxie. Przejde sezon i zaczne testy w Wiśle K, Puskas Academy, Levante i jakijś klubie z III ligi szwedzkiej albo szkockiej.

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-17-tactics/365086-demolisher.html

Przypomina nieco ustawienie Barcelony. Dziwnie wygląda bez nominalnych skrzydłowych i napastników. Demolisher v7

 

 

Potwierdzam ta taksa to totalny samograj. Wzialem Lowestoft Town z 7 ligi angielskiej. W pierwszym sezonie pobiłem rekordy ligi w zdobytych punktach i w strzelonych golach. Do tego, żeby jeszcze bardziej zautomatyzowac gre robiłem szybki wybor skladu. Zrobilem tylko kilka transferow. Grałem wersja bez napastnikow. Zobaczymy jak pojdzie mi w Vanarama North League.

Edytowane przez Makk
Poprawione cytowanie
Odnośnik do komentarza

Pomoże ktoś?

Prowadzę Eibar i mój skaut znalazł utalentowanego newgena (Iran, Mundial 2018).Negocjacje z klubem przebiegły szybko i bezboleśnie zapłaciłem 400 tysięcy Euro, jednak agent młodego blokuje transfer bo nie chce żeby jego klient zmieniał zespół. Przy agencie jest opis: X nie lubi gdy jego klienci zmieniają klub. Wyraziłem nawet zainteresowanie zawodnikiem ale to nic nie dało. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

Pomoże ktoś?

Prowadzę Eibar i mój skaut znalazł utalentowanego newgena (Iran, Mundial 2018).Negocjacje z klubem przebiegły szybko i bezboleśnie zapłaciłem 400 tysięcy Euro, jednak agent młodego blokuje transfer bo nie chce żeby jego klient zmieniał zespół. Przy agencie jest opis: X nie lubi gdy jego klienci zmieniają klub. Wyraziłem nawet zainteresowanie zawodnikiem ale to nic nie dało. Ma ktoś jakiś pomysł?

Poprosić zawodnika o pożegnanie się z agentem?

Odnośnik do komentarza

 

Pomoże ktoś?

Prowadzę Eibar i mój skaut znalazł utalentowanego newgena (Iran, Mundial 2018).Negocjacje z klubem przebiegły szybko i bezboleśnie zapłaciłem 400 tysięcy Euro, jednak agent młodego blokuje transfer bo nie chce żeby jego klient zmieniał zespół. Przy agencie jest opis: X nie lubi gdy jego klienci zmieniają klub. Wyraziłem nawet zainteresowanie zawodnikiem ale to nic nie dało. Ma ktoś jakiś pomysł?

Poprosić zawodnika o pożegnanie się z agentem?
Dzięki zobaczę czy wogóle istnieje taka możliwość.
Odnośnik do komentarza

Kończymy sezon :)

 

Polonia - Wigry 2:0

Yakovenko x2

 

Śląsk - Polonia 0:2

Yakovenko, Padovan

 

Polonia - Legia 2:0

Yakovenko x2

 

Wisła Kraków - Polonia 0:1

Quiles

 

Polonia - Jagiellonia 3:0

Yakovenko, Quiles, Lawrence

 

 

Sukcesy: Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, półfinał Ligi Europy :D

Nie pytajcie jakim cudem i tak dalej. Oszukuję :)

Taktykę już wrzucałem, ale zawsze mogę podrzucić raz jeszcze :)

Poza cheatami sukcesów upatruję w: zrównoważonym i baaardzo szerokim składzie oraz kombinowaniu z nastawieniem :) Uzależniam je od przeciwnika, czasami zmieniam w trakcie meczu :)

 

Najwięcej meczów:

Ibrahima Sy (BR) - 58

Yuriy Yakovenko (N Ś) - 56(4)

Alberto Quiles (N Ś) - 51(5)

 

Najwyższa średnia ocena:

Felipe Mattioni (O/WO/P P) - 7.81

Connor Roberts (O/WO/P P) - 7.63

Tom Lawrence (P Ś, OP PŚ, N Ś) - 7.45

 

Bramki:

Yuriy Yakovenko (N Ś) - 52 (40 w lidze)

Statystyki - http://imgur.com/a/OPB0B

Profil - http://imgur.com/a/d2mgT

Yako kocha mnie na tyle, że jestem jego ulubieńcem :D

Alberto Quiles (N Ś) - 20

Dawid Kownacki (OP P, N Ś) i Andrea Favilli (N Ś) - 11

 

Asysty:

Felipe Mattioni (O/WO/P P) - 18

Alberto Quiles (N Ś) - 15

Yuriy Yakovenko (N Ś) - 12

 

Zawodnik meczu:

Yuriy Yakovenko (N Ś) - 13

Felipe Mattioni (O/WO/P P) - 9

Edgar Ie ( O PLŚ) - 7

 

Żółte kartki:

Edgar Ie ( O PLŚ) - 15

Louis Thompson (O Ś, DP, P Ś) - 12

Diego Seoane (O/WO PL) - 8

 

Czerwone kartki:

Michał Jonczyk (P/OP Ś), Marco Friedl (O/WO L, P/OP PL), Diego Seoane (O/WO PL), Rasmus Thelander - 1

 

Najmłodszy zawodnik:

Zbigniew Duda - 18

 

Najstarszy zawodnik:

Diego Seoane - 31

 

Najwyższa wartość:

Matt Lowton - 1,1 miliona euro

 

Jedenastka sezonu:

http://imgur.com/a/aQnAy

 

Obcokrajowiec roku:

Yuriy Yakovenko

 

Piłkarz sezonu:

Yuriy Yakovenko

 

Złoty but UEFA:

Yuriy Yakovenko :D

Drugi Robert Lewandowski :D

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich jestem nowy na forum ale trochę ograny w FMa 2 lata temu grałem w FMa 2015. Ale niestety mój stary laptop się popsuł i mam prośbę czy pomożecie w doborze sprzętu. Nie jestem wielkim znawcą więc proszę o wyrozumiałość ☺

http://m.ceneo.pl/50537318#tab=spec

 

Napiszcie mi proszę czy na tym sprzęcie by dało się grać w Football Manager 2017.

Proponuję spojrzeć do tego tematu -> http://forumcm.net/index.php/topic/241-komputery-przenosne/page-145lub tam napisać. Na pewno daj znać ile chce na to wydać.

Od razu napiszę, że to raczej słaby sprzęt do grania. RAMu tylko 4, do tego mały ekran.

Odnośnik do komentarza

Ta gra mnie jednak potrafi zadziwić. W przedostatnim save grałem Milanem. Na liście transferowej pojawił się Sane (3 sezon, własne żądanie, niezadowolenie). Niestety nie udało mi się go kupić z uwagi na żądaną cenę - 77 mio funtów. Jakiś czas temu odpaliłem nową grę (Feyenoord) i w 3 sezonie Sane znowu na liście na własne żądanie. Z początku nie miałem zamiaru go bidować ale po chwili wahania uznałem, że co mi szkodzi. I szok - oferta 17,25 mio funtów zaakceptowana :). Trochę zabawy było przy indywidualnym kontrakcie - Feyenoord to w sumie 2 liga jeżeli chodzi o finanse. Ale po zaproponowanie w pydę premii, a przede wszystkim rocznej podwyżki 40% udało się go ściągnąć :D

Odnośnik do komentarza

Hej, mam pytanko do tych co orientują się w FMRTE jak ominąć u juniora ten zapis wstępnie zgodził się podpisać nowy wart 1tys euro miesięcznie kontrakt 1/3/2019 jak za pomocą FMRTE skonczyłem kontrakt ?

Nie bardzo rozumiem, co napisałeś. Można jeszcze raz? Chciałeś zakończyć jego kontrakt czy jak?

Odnośnik do komentarza

Z jakiego powodu był niezadowolony w pierwszym i w drugim przypadku?

Niezbyt często wystawiany do gry w pierwszym składzie.

 

@Raavekx

 

Aktualnie 88 tys. funtów tygodniowo (to już po pierwszej podwyżce :)). Bankructwa się nie obawiam bo po każdym sezonie 5-6 podstawowych zawodników odchodzi. W Feyenoordzie nie idzie zatrzymać bardzo dobrego grajka dłużej jak 2 sezony. Przykładowo, na początku gry udało mi się ściągnąć Pavona i Vlasica. Po 2 sezonach nie dało rady ich utrzymać bo Bayern i Tottenham dały tyle kasy, że nie było sensu ich trzymać na siłę.

Aktualnie mam w 1 składzie 24 kopaczy i u 20 świeci się ikonka "Int" - i połowa składu już była z kwestią zezwolenia na przeniesienie się do lepszego zespołu lub lepszej ligi. Także Sane dogra pewnie do końca sezon a potem przejdzie do Barcy albo Realu bo te ekipy już mocno się nim interesują. Ale przynajmniej zarobi się z 40-50 baniek za co kupi się z 5-6 regenów z potencjałem min. 160-170.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...