Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cdkeys akurat spoko, kupiłem już parę gierek i wszystkie są. To samo greenmangaming.com Z G2A nic chyba jeszcze nie kupowałem, G2A jest jednym z wystawców na PGA, przejdę się do nich z ciekawości.

Też nie kojarzę, żebym coś stracił z cdkeys czy GMG, ale od G2A trzymam się z daleka.

Odnośnik do komentarza

Dupek o modernizacji kompów u mnie w korpo (czyli kontrakcie z Applem na gównaAir na których nam każą pracować) i kosztach.

"Mowa tutaj nie tylko o cenie samego urządzenia i systemu (dostarczonego wraz z nim za darmo), ale też kosztach wsparcia technicznego..."

 

Kurwa, jakiego wsparcia technicznego, skoro go nie ma. Dostajesz gołego kompa z OSem postawionym i radź sobie sam. Sam sobie wszystko skonfiguruj, Suppport wewnętrzny Ci za chuja nie pomoże. Jak odebrałem sprzęt w lutym, to nasi technicy mi odowiedzieli wprost: my nie mamy nawet jednego egzemplarza, żeby móc sprawdzić, jak się co instaluje...

 

Jak mnie ci kretyni na górze drażnią.

Odnośnik do komentarza

poczekałbym na tańsze klucze na alllegro, tam przynajmniej jest program ochorny kupujacych i kase Ci zwrócą, tak zawsze ryzykujesz

 

ja pierdole, miesiac po gwarancji, naprawa wyswietlacza od 350-500 funtow :hang:

MBP czy MBA? toć to prawie nówkę można kupić za taki hajs(góre widełki)

 

12" retina. uzywany widzialem za 700. nowy 999 mbp to samo :| ehh

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...