Skocz do zawartości

Maryni rodzi się 510 dziecko!


Hawkeye

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli by tak całkowicie się nie narażać to nie mogę wychodzić z domu i mieszkać najlepiej samemu, bo ludzie to zarazki, bakterie i wirusy, podróżowanie po mieście to już w ogóle kiepsko. Samochodem też bo otwarcie szyby to owieje, a klima to źle na zatoki, za ciepło to rozwój znowu drobnoustrojów. ;). No, ale moi lekarze mówią, żeby nie przesadzać i żyć normalnie, bo jestem młody.

 

A od 2 lat jedyny sport jaki uprawiam to sudoku xD

Odnośnik do komentarza

Jest nadzieja w tym państwie:

 

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa e-mail uprzejmie informujemy,
że zarezerwowano termin wizyty w Poradni
na dzień 21.10.2016 r, godz. 8:50.
Jest jedyne wolne miejsce (właśnie pacjent odwołał wizytę),
niestety nie jest to dzień przyjęć Dr

 

 

Tylko nie wiem czemu piszą do mnie w liczbie mnogiej :D.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś chyba zwariuje. Cały dzień tłuką i wiercą. Najpierw w szkole robią nową kotłownię (to nic, że już jest zimno, siedźcie sobie w kurtkach) zaraz obok mojej sali lekcyjnej, więc z jakiegokolwiek konstruktywnego spędzenia czasu nici, tylko łeb boli. Wracam do domu, a tu też remont za ścianą i od 10 do teraz nieustanne napieprzanie wiertarką. Bez kitu, głowa mnie już boli nieziemsko, a muszę siedzieć, bo mam kancelarię...

 

Tak tylko chciałem dać upust swojemu rozżaleniu ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Depeche Mode nie zagra w Barcelonie :/

Ale zagra w Warszawie

 

Ostatnie DM na płycie narodowego słabo wspominam, jeśli chodzi o dźwięk :/. Zdecydowanie najgorszy koncert DM (pod tym względem), na jakim byłem.

 

 

No moim bloku kiedyś (juz zamalowali), po jednej stronie był napis: Skins - niepowtarzalny smak końskiego gówna, a na drugim: Każdego dnia dziękuję Bogu, że nie stworzył mnie depeszowcem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...