Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Brudi, ale takie mecze to są właśnie te detale, które o mistrzostwie decydują.

 

Ale był już przegrany wcześniej ;)

Generalnie problem w Barcelonie jest taki, że kupa zawodników jest pod kreską a zmiennicy są do dupy (o kurwa i ja piszę to w kontekście Barcelony :o )

 

Brudi, ale takie mecze to są właśnie te detale, które o mistrzostwie decydują.

 

Ale był już przegrany wcześniej ;)

 

 

CHUJ się znam na futbolu vol 2 :roll:

Odnośnik do komentarza

 

Oj żebyś wiedział Brudi, że mam takie same myśli o Neymarze ostatnio.

 

Ale teraz mają wyzwanie. 50 minut i 4 bramki do strzelenia. Albo mata charakter albo jesteście pizdy.

 

Znaczy świta mi to już od zeszłego sezonu. To taki sztukmistrz, pchany przez wszystkich na gwiazdora i najlepszego zawodnika świata, ale jeżeli zespołowi nie idzie to Neymar żadnego błysku nie daje.

 

Bez oceniania dzisiejszego meczu, to chciałbym tylko zauważyć, że i Ronaldo dokładnie tak samo parę lat temu oceniałem - jak zespołowi nie szło, to on znikał na dobre. Z wiekiem mu się zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Drużynę Guardioli po raz kolejny zabiegają, jakoś mnie to nie dziwi, że wystardczy dobrze wybiegana drużyna i Guardiola się gubi, jeszcze ten brak Nolito i KdB. Nie chcę nic mówić, ale jak nie będzie nieszczęścia to Liverpool zmiażdży ich.

 

Zgodziłbym się z jedną różnicą, że drużyny Guardioli nie są łatwe do zabiegania. Ilu się to udało w ostatnich latach? Ba, City miało parę dobrych szans, mecz był dosyć równy. A na pewno bardzo dobry :)

Odnośnik do komentarza

 

Drużynę Guardioli po raz kolejny zabiegają, jakoś mnie to nie dziwi, że wystardczy dobrze wybiegana drużyna i Guardiola się gubi, jeszcze ten brak Nolito i KdB. Nie chcę nic mówić, ale jak nie będzie nieszczęścia to Liverpool zmiażdży ich.

 

Zgodziłbym się z jedną różnicą, że drużyny Guardioli nie są łatwe do zabiegania. Ilu się to udało w ostatnich latach? Ba, City miało parę dobrych szans, mecz był dosyć równy. A na pewno bardzo dobry :)

 

no nie jest, bo City paradoksalnie też dużo biega (4-te miejsce pod tym wzgledem w lidze). No i nie dziwie sie, że np wygrali z praktycznie najmniej biegającym w lidze United.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...