Skocz do zawartości

Sportowy livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Juventus zrobił interes życia sprzedając Eryka Pogbę-Pogbę za 100 baniek :D

A to nie 140 baniek łącznie? 120 + 20 dla Raioli?

Pogba to przezajebisty piłkarz IMO, ale zupełnie nie widzę go błyszczącego w United w tym systemie. No i nie wiem, czy tam nie ma za dużo grzybów w barszczu, graczy, którzy błyszczą tylko przy ustawionej pod siebie drużynie.

Odnośnik do komentarza

No tu nie ma co ukrywać, że Palace ubiło znakomity interes. Everton dawał ciała przez całe okienko i działali w desperacji. Sympatyczny Janek na pewno nie jest wart takich pieniędzy, ale przynajmniej gra z bananem na mordzie i jest showmanem :) No i coś tam Evertonowi już przyniósł (3 asysty i gol), tymczasem Pogba to na razie piąte koło u wozu i nie jestem pewien czy Mourinho go z tego dołka wyciągnie.

Odnośnik do komentarza

No tu nie ma co ukrywać, że Palace ubiło znakomity interes. Everton dawał ciała przez całe okienko i działali w desperacji. Sympatyczny Janek na pewno nie jest wart takich pieniędzy, ale przynajmniej gra z bananem na mordzie i jest showmanem :) No i coś tam Evertonowi już przyniósł (3 asysty i gol), tymczasem Pogba to na razie piąte koło u wozu i nie jestem pewien czy Mourinho go z tego dołka wyciągnie.

 

W samych liczbach to i Pogba nie jest wiele gorszy bo ma 3 bramki :P Taki rynek, Bolasie wart 30 baniek, Pogba rzekomo 100-120. Showmaństwo i marketingowa wartość Pogby też niemała ;) a czy piąte to mam wątpliwości. Były spotkania gdzie ładnie współpracował, były takie gdzie wydawał się grać w innej drużynie. Ale to jak na razie problem całego United w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Pamiętajmy też, że zgodnie ze starym powiedzeniem - nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Mourinho się o tym przekonał i wiele wskazuje na to, że obarczony wielkim brzemieniem Paweł Pogba też może się na tym przejechać.


 

No tu nie ma co ukrywać, że Palace ubiło znakomity interes. Everton dawał ciała przez całe okienko i działali w desperacji. Sympatyczny Janek na pewno nie jest wart takich pieniędzy, ale przynajmniej gra z bananem na mordzie i jest showmanem :) No i coś tam Evertonowi już przyniósł (3 asysty i gol), tymczasem Pogba to na razie piąte koło u wozu i nie jestem pewien czy Mourinho go z tego dołka wyciągnie.

 

W samych liczbach to i Pogba nie jest wiele gorszy bo ma 3 bramki :P Taki rynek, Bolasie wart 30 baniek, Pogba rzekomo 100-120. Showmaństwo i marketingowa wartość Pogby też niemała ;) a czy piąte to mam wątpliwości. Były spotkania gdzie ładnie współpracował, były takie gdzie wydawał się grać w innej drużynie. Ale to jak na razie problem całego United w tym sezonie.

 

No ja nie mam wątpliwości, że Pogba to klasa zawodnik, ale chyba żeby błyszczeć potrzebuje kogoś bardziej elastycznego niż Jóźwa "4-2-3-1 A.D 2005" Mourinho.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...