Skocz do zawartości

Marynia, zapowiadana jako obiecująca, zawodzi przegrywając ze wszystkimi, zostaje zwolniona, ale jest szczęśliwa, bo inkasuje 509 milionów odprawy


krzysfiol

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem. Zawsze jak probowalem to sie nie udawalo, a czasami nawet chudlem wtedy, mam szybką przemiane materii.

 

Pewnie tylko Ci się wydawało, że jeszcze dużo albo więcej. Policz sobie kalorie kiedyś, tak mniej więcej to zobaczysz. Jakbyś dołożył z 500 to pewnie byś odczuł różnicę. Chodziłeś wtedy też na siłownię?

Odnośnik do komentarza

 

Chcialem. Zawsze jak probowalem to sie nie udawalo, a czasami nawet chudlem wtedy, mam szybką przemiane materii.

 

Pewnie tylko Ci się wydawało, że jeszcze dużo albo więcej. Policz sobie kalorie kiedyś, tak mniej więcej to zobaczysz. Jakbyś dołożył z 500 to pewnie byś odczuł różnicę. Chodziłeś wtedy też na siłownię?

 

Nie, jedyny sport to piłka ;). Ja się jakoś mocno nie spinałem, bo wiatr mnie nie zwiewał, a kości nie wystawały ;). Teraz trochę przytyłem i te 65 kg przy 174 cm wzrostu to całkiem spoko.

Mam tylko nadzieję, że nie schudnę jak zaczną się studia. Bo teraz to mniej ruchu miałem, a tu znów się zacznie piłeczka, jedzenie mniej regularne itd.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...