Skocz do zawartości

Marynia siada w 508 rzędzie na pokazie filmu o Smoleńsku


klinsmann

dlaczego samolot się rozbił?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja to niestety idę zaraz pić, ale mam wrażenie, że nic tam nowego nikt nie powie bo zwyczajnie nie jest to zbadane, potrzebne byłoby metabadanie (podobnie jak nie jest do końca pewnym, czy przeciwzbrylacz faktycznie jest nietoksyczny i czy nie odkłada się gdzieś tam w małych ilościach ziarnko do ziarnka). wszystko sprowadza się do tego, czy proces rafinowania wpływa na trawienie i przyswajanie soli przez organizm czy nie, a tego nie mamy jak sprawdzić.

alkohol będzie z dobrze wchłaniającymi się mikroelementami, czy nie? jeśli nie, to po co pić? a może poprawia trawienie? ;)

Odnośnik do komentarza

czyli wesel nie lubią single i stare zgredy?

Wpierdol? ;> Ja jestem żonaty, młody i nie wiem jakie jest przeciwieństwo zgreda!

Nie cierpię wesel. Nawet do tego stopnia, że u mnie była tylko obiadokolacja, a nie wesele ;)

U mnie ślub odbył się w gronie 4 osób :D Rodzice żonę poznali już jako żonę, bo i żeniłem się będąc na emigracji :D

 

A co w tym złego? Przecież to wesele, a nie masowa orgia :P No chyba, że macie na tyle wspólnych znajomych, że one też idą i w taki sposób są zajęte ;)

 

Z zajętą kobitą na wesele iść?

 

Kto wybrzydza, ten nie rucha.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/9202dobra opcja na uncharted 4, ja wlasnie kupilem, ale schodzi bardzo szybko

 

gupek. przeciez mowilem cos o U4...

 

No wieeem, ale w sumie taką grę dobrze mieć na własność... Chociaż z drugiej strony, mogę jeszcze anulować zamówienie :D

 

 

ja proponuję, abyś anulował zamówienie. zawsze mieć lepiej stówkę w kieszeni, co nie? dorzucisz do tego No Man's Sky... oh, well...

 

a, no i będzie okazja się spotkać na przekazanie :)

 

Przekonałeś mnie!

 

 

Bardzo mi się podoba Wasza dyskusja o U4 :P.

Odnośnik do komentarza

 

Kto wybrzydza, ten nie rucha.

 

A po ślubie to chyba wcale, co XDDDD ?

 

Ruchać nie można tylko żony, bo seks w rodzinie to kazirodztwo :kekeke:

 

 

Pisząc bardziej serio.

Czytam Waszą dyskusję o zazdrości i w sumie kompletnie problemu nie rozumiem. Przecież ani penis się nie zużyje od seksu z inną osobą, ani cipka się nie wymydli. A jak jest szczerość to i zdrady być nie może.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...