Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, co zrobić jak moi scouci nie znajdują ŻADNYCH piłkarzy? :| Od prawie roku już jeżdżą, a shortlista pusta :|

Mają scouci dobre skille? Ocena potencjału, umiejętności i wysoką determinację? Albo może jakieś filtry włączyłeś i nie wyświetla wyników.

Odnośnik do komentarza

@timon

Ciepła, ładnie trzyma. Zresztą tutaj właśnie upały wróciły

 

@Scorpio

Inaczej nie da rady. Ba ja i tak przez większość czasu siedzę w koszulce, bo i tak się boję z moją skórą :D

 

Za dwa tygodnie teściowie przyjeżdżają. Chce teścia na mecz zabrać i akurat w ciągu trzech dni są dwa fajne mecze: Espanyol - Real a potem Barcelona - Atletico :). Na ten drugi to równo pojebalo z cenami, górna trybuna 130 euro, górna za bramkami 95 :|

Odnośnik do komentarza

A próbowałeś się wylogować najpierw? ;) Może wyczyść ciasteczka albo spróbuj inną przeglądarkę. Ja kiedyś też miałem straszne problemy z logowaniem na firefoxie.

Nie jestem w ogóle zalogowany. Ciasteczka już poszły, musze mieć pecha skoro nawet apka pierwszy raz instalowana na tel też nie chce mnie wpuścić.

 

Za tydzień mam dwa mecze do wyboru - Porto - Guimares albo ligę mistrzów Porto - Kopenhaga. Nie wiem, co wybrać :-k

 

Edit: nooo, zalogowalem się w końcu na telefonie :)

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że FM to są skrypty itd, ale czasami to idzie dostać kurwicy :lol: Gibraltar - Polska, zmiana - wchodzi na boisko Grosicki. Rozmowa motywacyjna - "oczekuje od ciebie dobrej gry". Reakcja - "wygląda na zgaszonego". Powód - nie uważa, żeby Polska była faworytem.

 

No kurwa Grosik, ocipiałeś?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...