Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No wszystko fajnie, tylko kompletnie nie mam pojecia kim zagrac :/ Reaper, pamietaj zebysmy jutro to obgadali!

To kim masz grać? :keke: Czy może w końcu się na squasha umówili? ;)

 

Weź sobie jakąś fajną upadłą legendę, moje Leeds jest idealne, pamiętam tamtą Ligę Mistrzów z nimi <3

Odnośnik do komentarza

 

No wszystko fajnie, tylko kompletnie nie mam pojecia kim zagrac :/ Reaper, pamietaj zebysmy jutro to obgadali!

To kim masz grać? :keke: Czy może w końcu się na squasha umówili? ;)

 

Weź sobie jakąś fajną upadłą legendę, moje Leeds jest idealne, pamiętam tamtą Ligę Mistrzów z nimi <3

Tym kim grac, no a Squash swoja droga :)

 

Moze Nottingham Forest? W lidze angielskiej w FM gralem z 8 lat temu, wiec moze czas na powrot?

Odnośnik do komentarza

 

 

No wszystko fajnie, tylko kompletnie nie mam pojecia kim zagrac :/ Reaper, pamietaj zebysmy jutro to obgadali!

To kim masz grać? :keke: Czy może w końcu się na squasha umówili? ;)

 

Weź sobie jakąś fajną upadłą legendę, moje Leeds jest idealne, pamiętam tamtą Ligę Mistrzów z nimi <3

Tym kim grac, no a Squash swoja droga :)

 

Moze Nottingham Forest? W lidze angielskiej w FM gralem z 8 lat temu, wiec moze czas na powrot?

 

No ja się angielską jaram obecnie, w ichniej 1. lidze praktycznie wszytskie zespoły w ciągu ostatnich 15 lat były w Premiership.

Odnośnik do komentarza

 

Dopiero zauważyłem, że mam zmienioną rangę :) Może ktoś z modteamu przytoczyć treść raportu jaki wysłał na mnie Mahdi? :)

Ty tak serio z Mahdim czy jajcowałeś? :keke:

 

Nie mogę przecież zdradzać tajemnicy służbowej (no i puenty). Na razie jestem na etapie budowania napięcia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...