Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

W L4D2 swego czasu nawet versusy w 8 graliśmy ;)

 

Tydzień do urlopu :roll:

 

1 dzień do urlopu :) I miesiąc do drugiego :D

był ktoś ostatnio w Amsterdamie? Jak tam wygląda sytuacja z cenami na mieście? ile kosztuje jakiś obiad typu pizza czy coś, albo chlanie w barach/klubach?

 

Za burgery płaciliśmy jakoś 10-12€, za pizzę od 10 do 16€, browary chyba jakoś koło piątki były. Będę w przyszły weekend, to mogę zerknąć :)

 

jakbyś pamiętał skrobnąć posta po powrocie to byłbym dźwięczny ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie moje Naziolvo (mam 88 w rejestracji) spala średnio 7,5 ogólny zasięg powinien być kole 900km, jestem zadowolony :-k

 

 

@T-m coś pisał, że będę miał ochotę wszędzie jeździć, cóż, zrobiłem 2100km w 2 miesiące więc w sumie przyznaje racje :D

 

No ja średnio robię 10k w pół roku :-k

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie moje Naziolvo (mam 88 w rejestracji) spala średnio 7,5 ogólny zasięg powinien być kole 900km, jestem zadowolony :-k

 

 

@T-m coś pisał, że będę miał ochotę wszędzie jeździć, cóż, zrobiłem 2100km w 2 miesiące więc w sumie przyznaje racje :D

 

:P #aniemówiłem

 

Ja swoim od połowy maja zrobiłem jakieś 6-7 tysięcy, a w ciągu najbliższych 2 tygodni myślę, że 3K następne siądą jak nic. A jak jeszcze się karniemy do Danii, to w ogóle będzie pięknie :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...