Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tydzień do urlopu :roll:

 

Panie, możesz Pan przestać ludzi wkurwiać?

 

 

;)

 

Ale to tylko 10 dni :(. Chociaż może dorzucę 1 dzień z nadgodzin, bo chyba mi się uzbiera. Tylko lepiej dorzucić na początku i zacząć urlop wcześniej, czy dać na koniec i skończyć go później? :-k

 

Wróciłem do czytania Malazjańskiej księgi poległych. Jednak 1 tom na rok ( :kekeke:) to słaby pomysł, bo ledwie ogarniam, co się dzieje (nie wspominając o tym, że tam generalnie jest ciężko ogarnąć, co się dzieje). Nie ma w necie jakiejś stronki ładnie streszczającej poszczególne tomy bez spojlerów?

Odnośnik do komentarza

W L4D2 swego czasu nawet versusy w 8 graliśmy ;)

 

Tydzień do urlopu :roll:

 

1 dzień do urlopu :) I miesiąc do drugiego :D

był ktoś ostatnio w Amsterdamie? Jak tam wygląda sytuacja z cenami na mieście? ile kosztuje jakiś obiad typu pizza czy coś, albo chlanie w barach/klubach?

 

Za burgery płaciliśmy jakoś 10-12€, za pizzę od 10 do 16€, browary chyba jakoś koło piątki były. Będę w przyszły weekend, to mogę zerknąć :)

 

 

Co się właśnie zadziało w temacie Mahdiego? :D

tio został kąfidętem.

 

 

Aż mu dałem plusika :keke:

Odnośnik do komentarza

@lad: chyba jak zawsze miałeś rację, zmieniłem taksę na 4-5-1 (dwóch MC, jeden def, drugi bardziej rozgrywający, AML-AMC-AMR i napadzior jeden) i w pierwszym meczu 2-0. Niby przeciwnicy dalej mieli 51% i sporo strzałów, ale ja miałem trochę więcej i wszystkie moje okazje lepsze :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...