Skocz do zawartości

507 kijów w du...szy Maryni.


klinsmann

Gdzie odbędą się następne Igrzyska?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Leeds ma najwięcej remisów z całej ligi, 8 w 18 meczach :/ Ostatnie 5 meczów zremisowanych :/ Niby powinienem się cieszyć, bo 6 miejsce w tabeli, gdzie zarząd spodziewał się środka, ja obiecałem górną część, a jestem w strefie barażowej, ale niedosyt jest i ze stylu też zadowolony nie jestem, bo większość tych remisów była raczej przewaga przeciwników...

Odnośnik do komentarza

 

 

startowaliście kiedyś do zajętej panny ze skutkiem pozytywnym?

 

Owszem, parę razy. Jeśli się udaje to IMO raczej ich związek nie jest zbyt dobry niźli podryw tak skuteczny ;)

 

Nawet jeśli ich związek nie jest zbyt dobry to nie jest Twoja sprawa.

 

 

O rany, no co Ty? Pytał o fakt, a nie o moralność, ale dzięki za info.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę tego Battlefielda 1.

 

1. Gigantyczne problemy z serwerami

2. Gra sypała się co jakiś czas

3. To nie dla mnie, chaos kompletny. Wiem, że to beta, ale każdy biega gdzie chce, zero teamplay'a, nie podoba mi się. ;)

 

Wniosek: zostaję przy B:BC2: Vietnam :)

Właśnie próbowaliśmy z Szymkiem wbić na PS4 (wczoraj wszystko pięknie działało, zero problemow i grało się ekstra) i nawet nas nie chciało połączyć z serwerem gry xD

Odnośnik do komentarza

Moje Leeds ma najwięcej remisów z całej ligi, 8 w 18 meczach :/ Ostatnie 5 meczów zremisowanych :/ Niby powinienem się cieszyć, bo 6 miejsce w tabeli, gdzie zarząd spodziewał się środka, ja obiecałem górną część, a jestem w strefie barażowej, ale niedosyt jest i ze stylu też zadowolony nie jestem, bo większość tych remisów była raczej przewaga przeciwników...

Poka taksę.

Odnośnik do komentarza

W sumie jako młody, pełny ideałów nastolatek uważałem, że takie odbicie laski jest bezsensowne, bo skoro daje się odbijać będąc w związku, to pewnie nic poważnego i tak z tego nie wyjdzie. Dopiero z czasem zyskałem podejście, że najpierw do łóżka, a dopiero potem zobaczyć, czy coś z tego dalej będzie :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Moje Leeds ma najwięcej remisów z całej ligi, 8 w 18 meczach :/ Ostatnie 5 meczów zremisowanych :/ Niby powinienem się cieszyć, bo 6 miejsce w tabeli, gdzie zarząd spodziewał się środka, ja obiecałem górną część, a jestem w strefie barażowej, ale niedosyt jest i ze stylu też zadowolony nie jestem, bo większość tych remisów była raczej przewaga przeciwników...

Poka taksę.

 

Taktyka: https://monosnap.com/file/2QzeZYoG2dWWx6qCSJ7qfaJGikzkcK

Ustawienia: http://take.ms/GhYmD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...