Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Może mi ktoś wytłumaczyć w czym google inbox jest lepciejsze od normalnego googla? Bo się w tym pogubiłem :o

 

I czy ktoś miał styczność z Transmiterami sieciowymi? Opłaca się kupować taki sprzęt do 200 zł?

http://www.komputronik.pl/product/261026/Elektronika/Sieci_i_komunikacja/D_Link_DHP_309AV_E.html

czy może lepiej zainwestować w trochę droższy?

http://www.komputronik.pl/product/199533/Sprzet_komputerowy_/Sieci_i_komunikacja/TP_Link_Poweline_zestaw_transmiterow_sieciowych_AV200_z_punktem_dostepowym_300Mb-s.html

Odnośnik do komentarza

Tak, ja mam w domu. Tak, oplaca.

Odnośnik do komentarza

 

We Wrocku są dość drogie taksy. Guli na przykład kasuje 3 miliony za jazdę na Psie-Pole, a to bliżej niż na Zakrzów Scorpia :keke:

No, drogo wychodzi :/ Dlatego ja sie ostatnio zbuntowalem i nigdzie nie jezdze tylko wszystkich zapraszam. Kilka tygodni temu pojechalismy do znajomych w okolice Magnolii i w 2 strony wyszlo prawie 90zl...

 

 

Wiesz, jeszcze z rynku to pół biedy (przynajmniej do Psiego), bo jedzie 251, który śmiga prosto z rynku w naszą stronę - tylko on leci na Litewską. Ale do was jedzie 241, które jedzie dookoła i idzie się spokojnie wyspać po drodze :-k

Ja ostatnio kupiłem ten router: http://www.dlink.com/pl/pl/home-solutions/connect/go/go-rt-n300-wireless-n-300-easy-router

 

W tesco24 kosztował 19,99 PLN ;)

 

tylko nie mogę podpiąć reapeatera - inna rzecz, że nie pamiętam, jak się to robiło, ale to szczegół :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

We Wrocku są dość drogie taksy. Guli na przykład kasuje 3 miliony za jazdę na Psie-Pole, a to bliżej niż na Zakrzów Scorpia :keke:

No, drogo wychodzi :/ Dlatego ja sie ostatnio zbuntowalem i nigdzie nie jezdze tylko wszystkich zapraszam. Kilka tygodni temu pojechalismy do znajomych w okolice Magnolii i w 2 strony wyszlo prawie 90zl...

 

 

Wiesz, jeszcze z rynku to pół biedy (przynajmniej do Psiego), bo jedzie 251, który śmiga prosto z rynku w naszą stronę - tylko on leci na Litewską. Ale do was jedzie 241, które jedzie dookoła i idzie się spokojnie wyspać po drodze :-k

 

Ja Ci chyba nie mowilem, ale po naszym ostatnim spotkaniu chyba tym wlasnie autobusem jechalem. W pewnym momencie doszedlem do wniosku ze chyba na piechote bylbym szybciej :/

Odnośnik do komentarza

 

Ja to może i chciałbym się kiedyś przeprowadzić do Warszawy na dobre, myślicie że czekają tam na mnie szklane domy z wykształceniem i z prawie zero doświadczenia w branży oraz brakiem poważnych oszczędności?

Chcącemu nie dzieje się krzywda!

 

Nic nie robiącemu też nie, nikomu nie dzieje się krzywda :muza:

Odnośnik do komentarza

Więc chyba przetestuję :-k

A jak kupię przez neta z odbiorem osobistym to nadal przysługuje mi 10 dni na oddanie bez żadnych problemów? :P

jeżeli nie będzie nosił śladów otwarcia, użytkowania, zerwania folii to mają obowiązek, jeżeli zaczniesz go używać to jest to tylko dobra wola sprzedawcy jeżeli widać ślady użytkowania

Odnośnik do komentarza

Nie masz racji smentku drogi. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta można odstąpić od umowy w ciągu 14 dni a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.

Tak więc otworzenie, użytkowanie i zerwanie folii jest konieczne do stwierdzenia czy telefon ma cechy, które powinien mieć.

Odnośnik do komentarza

Nie masz racji smentku drogi. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta można odstąpić od umowy w ciągu 14 dni a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.

Tak więc otworzenie, użytkowanie i zerwanie folii jest konieczne do stwierdzenia czy telefon ma cechy, które powinien mieć.

 

To wszystko obowiązuje jedynie przy zakupach przez internet?

Więc rozumiem, że jeżeli zamówię coś internetowo w komputroniku, odbiorę to osobiście, to nadal to będzie mnie dotyczyło? (biorąc pod uwagę, że płacę wtedy w sklepie, gdzie odbieram towar)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...