Skocz do zawartości

Marynia i Aneta jadą 506km na ploteczki do wioski olimpijskiej


klinsmann

Ale sucho, ale gdzie najbardziej sucho?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kącik depresyjny stał się bardzo depresyjny, jak patrzy się na brutalnie ślepo zakochanego faceta, którego laska zrobiła w bambuko.

Ja za to nie wiem czy zrobiła czy po prostu trafiła na coś lepszego, ale nadal ma sentyment. I o ile tych kwiatów też jako tako nie rozumiem w jego wykonaniu, bo po prostu z tego co pisał wystarczyłoby, że byłby mniejszym chujem ;)

Jako że jestem fanem MFM, to tylko informuję, że legendarny wieszcz zaraz wszystkich tam zbanuje :D

 

(niestety wczorajszy temat poszedł do kosza, a ładne rzeczy dzisiaj się tam działy :))

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xlp1/v/t1.0-9/13921181_1244556462261769_1590663099178679301_n.jpg?oh=32cf19a8d5f19c9c1e3d295f34bcef2e&oe=582364D6&__gda__=1477915843_5d3de35be34dd9b4f27c9f1938db6dad

 

Ma rozmach :keke:

Odnośnik do komentarza

No ale co Mahdi robi na naszym forum? :>

 

Co sobie robi w swoim zakątku internetu to inna sprawa, dlatego spotyka się u nas ze sporym ostracyzmem (w kontaktach bezpośrednich), albo wyśmiewaniem.

Noo więc używa forum tylko i wyłącznie jako słupa ogłoszeniowego. Tio zadał pytanie na które Mahdi nie raczył odpowiedzieć, dodatkowo wstawia tam dodatki które zerżnął xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...