Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Maniac dla mnie to jest nie świeżość. Pyschiatrzy/specjalsisci sa juz obeznani. Próbowalem.

 

Dizisaj chodziłem przez 6/7 godzin wzdłóż Kamienicy w Nowym Sączu i w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że cały czas obserwuje potencjalne miejsca do targnięcia się.

 

Ale chuj.

 

Co tam u Anety? xD xD

Pushek, ogarnij sie - juz tu jednego Pidżeja mielismy :(

Odnośnik do komentarza

Maniac dla mnie to jest nie świeżość. Pyschiatrzy/specjalsisci sa juz obeznani. Próbowalem.

 

Dizisaj chodziłem przez 6/7 godzin wzdłóż Kamienicy w Nowym Sączu i w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że cały czas obserwuje potencjalne miejsca do targnięcia się.

Są różne formy pomocy. Od zwykłego spotkania i leków przez różnego rodzaje terapię grupowe, aż po leczenie zamknięte. Jeżeli nie działa jeden z nich, spróbuj innego. Bliska mi kiedyś osoba miała kiedyś problem tego typu i długo spotkania z psychiatrą i faszerowanie się lekami nie pomagało, lub pomagało bardzo krótkoterminowo. Akurat w jej przypadku pomogła właśnie grupa terapeutyczna i bliski kontakt z osobami o podobnych problemach, bo po prostu były w stanie się zrozumieć wzajemnie znacznie lepiej, niż osoba chora ze zdrową. Wszystko tak naprawdę zależy od przyczyn problemu. Po prostu walcz i wykorzystaj każdą możliwą formę, nawet jak nie jesteś co do niej przekonany.

Pidzej to byl Pijatovic?

2 różne osoby. Z tym, ze jak dobrze pamiętam, to jedna z nich była chora, a druga popełniła samobójstwo i nie pamiętam, która jest która, bo żadnej z nich osobiście nie poznałem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

jeśli pójście do kina na "Planetę Singli" się liczy, to tak, nawet udaną

Masz coś do Więdłochy? :P

 

nie, ale Szczura Stuhra nie trawię

 

Albo jestes moherem albo wyborca pisu. Inaczej nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna nie trawic Stuhra.

 

Po prostu ostatnio obniżył strasznie swój poziom aktorski? :P

Pamiętajcie że są psychiatrzy i chujatcy. Znam parę takich co zamiast pomagać ludziom jeszcze bardziej ich dołują albo nie chcą im pomóc...

Odnośnik do komentarza

 

Dżizz przeglądnąłem sobie skrzynke na CMF i kiedyś pisalem do Scorpio żeby mi podał nazwiska zawodnikow Man City bo nie kojarzyłem facjat z gettyimages ;P

 

Prehistoria

Takie tuzy jak Corradi, Etuhu, Vassel czy Ball : )

Elano był najlepszy w FMie z tamtej ekipy

 

Sherman Cardenas

 

Ale to chyba CM jeszcze

Odnośnik do komentarza

 

 

Dżizz przeglądnąłem sobie skrzynke na CMF i kiedyś pisalem do Scorpio żeby mi podał nazwiska zawodnikow Man City bo nie kojarzyłem facjat z gettyimages ;P

 

Prehistoria

Takie tuzy jak Corradi, Etuhu, Vassel czy Ball : )

Elano był najlepszy w FMie z tamtej ekipy

 

Sherman Cardenas

 

Ale to chyba CM jeszcze

 

A gdzie tam, Cardenas to FM 2007

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dżizz przeglądnąłem sobie skrzynke na CMF i kiedyś pisalem do Scorpio żeby mi podał nazwiska zawodnikow Man City bo nie kojarzyłem facjat z gettyimages ;P

 

Prehistoria

Takie tuzy jak Corradi, Etuhu, Vassel czy Ball : )

Elano był najlepszy w FMie z tamtej ekipy

 

Sherman Cardenas

 

Ale to chyba CM jeszcze

 

A gdzie tam, Cardenas to FM 2007

 

FM2005

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

Hmmm.

 

Jest gdzieś taki wykaz polskich dzienników, tygodników i innych, z opisem poglądów redakcji? Bo np na angielskiej wikipedii jest taki katalog francuskich gazet:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_newspapers_in_France

 

A zaciekawiło mnie po poscie Feanora w wewnętrznej, bo prawdę powiedziawszy nie wiem, co różni wSieci od Do Rzeczy? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...