Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja miała miejsce w Szczecinie. I nie chodzi mi o lewnikowanie tylko o Waszą opinię (moralność) ?

 

Moralność, jako powód do złagodzenia kary, ok, ale absolutnie nie do umorzenia sprawy.

Btw. Ciekawe skąd wziął te 2,5 tysiąca. Zapewne uczciwie zarobił (czyt. ukradł emerytce, która chciała za te pieniądze wykupić leki).

Odnośnik do komentarza

na pewno ukradł


to czy powinien zostać ukarany nie powinno być interesem nikogo z was, tylko pokrzywdzonej osoby

gdybym dotyczyło to mojej córki i moich pieniędzy w tej sytuacji nie oskarżałbym go o przestępstwo, gdyż zadośćuczynił za kradzież z nawiązką większą niż uczciwa

Odnośnik do komentarza

A ja uważam inaczej.

 

Jeśli takie przypadki bierzemy pod uwagę, to zgadzamy się na to, że złodziej będzie dalej kradł, a jeśli ktoś go złapie na gorącym uczynku, to go będzie mógł przekupić (bo będzie go na to stać z niezłapanych kradzieży).

Odnośnik do komentarza

 

 

to czy powinien zostać ukarany nie powinno być interesem nikogo z was, tylko pokrzywdzonej osoby gdybym dotyczyło to mojej córki i moich pieniędzy w tej sytuacji nie oskarżałbym go o przestępstwo, gdyż zadośćuczynił za kradzież z nawiązką większą niż uczciwa

 

Okradając kogoś innego, ale "co mnie to obchodzi"?

Odnośnik do komentarza

 

Sytuacja miała miejsce w Szczecinie. I nie chodzi mi o lewnikowanie tylko o Waszą opinię (moralność) ?

 

Moralność, jako powód do złagodzenia kary, ok, ale absolutnie nie do umorzenia sprawy.

Btw. Ciekawe skąd wziął te 2,5 tysiąca. Zapewne uczciwie zarobił (czyt. ukradł emerytce, która chciała za te pieniądze wykupić leki).

 

 

Emeryci mają teraz darmowe leki (?) #dobrazmiana.

Odnośnik do komentarza

 

 

Sytuacja miała miejsce w Szczecinie. I nie chodzi mi o lewnikowanie tylko o Waszą opinię (moralność) ?

 

Moralność, jako powód do złagodzenia kary, ok, ale absolutnie nie do umorzenia sprawy.

Btw. Ciekawe skąd wziął te 2,5 tysiąca. Zapewne uczciwie zarobił (czyt. ukradł emerytce, która chciała za te pieniądze wykupić leki).

 

 

Emeryci mają teraz darmowe leki (?) #dobrazmiana.

 

Taaa, najwyżej Rutinoscorbin.

Odnośnik do komentarza

 

 

Sytuacja miała miejsce w Szczecinie. I nie chodzi mi o lewnikowanie tylko o Waszą opinię (moralność) ?

 

Moralność, jako powód do złagodzenia kary, ok, ale absolutnie nie do umorzenia sprawy.

Btw. Ciekawe skąd wziął te 2,5 tysiąca. Zapewne uczciwie zarobił (czyt. ukradł emerytce, która chciała za te pieniądze wykupić leki).

 

 

Emeryci mają teraz darmowe leki (?) #dobrazmiana.

 

 

Nie. Mają teraz droższe leki :)

Odnośnik do komentarza

 

to czy powinien zostać ukarany nie powinno być interesem nikogo z was, tylko pokrzywdzonej osoby gdybym dotyczyło to mojej córki i moich pieniędzy w tej sytuacji nie oskarżałbym go o przestępstwo, gdyż zadośćuczynił za kradzież z nawiązką większą niż uczciwa

 

Okradając kogoś innego, ale "co mnie to obchodzi"?

 

Robin Hooda nie oglądałeś? :P

Odnośnik do komentarza

 

 

to czy powinien zostać ukarany nie powinno być interesem nikogo z was, tylko pokrzywdzonej osoby gdybym dotyczyło to mojej córki i moich pieniędzy w tej sytuacji nie oskarżałbym go o przestępstwo, gdyż zadośćuczynił za kradzież z nawiązką większą niż uczciwa

 

Okradając kogoś innego, ale "co mnie to obchodzi"?

 

Robin Hooda nie oglądałeś? :P

 

Toć to przestępca i do tego krzyżowiec, a tfu.

Odnośnik do komentarza

Przecież ta ustawa chyba już weszła w życie, nie? Wiem, że pewnie to bubel i byłem przeciwny tej ustawie (tak z pobudek egoistycznych), ale chyba ileś darmowych leków dla 75+ dali na tej liście i to miały być te, które biorą ludzie na starość, nie?


O, chyba pójdę w sobotę na mecz rugby.

Odnośnik do komentarza

 

 

Przecież ta ustawa chyba już weszła w życie, nie? Wiem, że pewnie to bubel i byłem przeciwny tej ustawie (tak z pobudek egoistycznych), ale chyba ileś darmowych leków dla 75+ dali na tej liście i to miały być te, które biorą ludzie na starość, nie?

 

Wybiórcza pisze, że zacznie obowiązywać od września:

http://wyborcza.pl/1,75398,19808634,darmowe-leki-dla-seniorow-przyjete-ale-nie-dla-wszystkich-i.html?disableRedirects=true

 

Kolejna populistyczna ustawa, by mogli powiedzieć: "przecież wprowadziliśmy darmowe leki".

Odnośnik do komentarza

A ja uważam inaczej.

 

Jeśli takie przypadki bierzemy pod uwagę, to zgadzamy się na to, że złodziej będzie dalej kradł, a jeśli ktoś go złapie na gorącym uczynku, to go będzie mógł przekupić (bo będzie go na to stać z niezłapanych kradzieży).

Dlatego zadośćuczynienie przestępstwa powinno być na tyle duże, by nie opłacało się tak robić. Myślę, że zwrot ponad 5-krotności ukradzionej kwoty spełnia to kryterium, przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza

 

O, chyba pójdę w sobotę na mecz rugby.

 

A jaki?

 

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/13872685_1188985217832404_285011699789751714_n.png?oh=1542ca177d0a8b21470acf0951675233&oe=58167DEB

 

 

Przecież ta ustawa chyba już weszła w życie, nie? Wiem, że pewnie to bubel i byłem przeciwny tej ustawie (tak z pobudek egoistycznych), ale chyba ileś darmowych leków dla 75+ dali na tej liście i to miały być te, które biorą ludzie na starość, nie?

 

Wybiórcza pisze, że zacznie obowiązywać od września:

http://wyborcza.pl/1,75398,19808634,darmowe-leki-dla-seniorow-przyjete-ale-nie-dla-wszystkich-i.html?disableRedirects=true

 

Kolejna populistyczna ustawa, by mogli powiedzieć: "przecież wprowadziliśmy darmowe leki".

 

 

W czerwcu miała wejść w życie, może i od września faktycznie, ale nie będę klikał w link, bo właśnie przenoszę się na Win 10 i boję się, że jak wejdę na tę stronę to mi się komp spierdoli ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...