Skocz do zawartości

Marynia znajduje 505 ultrarzadkiego Pokemona w dymie od nielegalnie odpalonej na ekstraklasowym stadionie racy


krzysfiol

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Ja pierdole, jaka chujowa dyskusja. Przerzucanie się jeden od drugiego co potraficie udowodnić, jak dzieci :lol:

 

No tak się dyskutuje w szczeblach akademickich, i to serio mówię, zwłaszcza mnie to raziło, jak kiedyś zamiast zajęć z fizy poszedłem na konferencję z fizy, no to pytania szły natury: "Jak Pan odniesie to co Pan zreferował przed chwilą, do teorii xy Pana Z." Potem drugi głos z sali: "ale pan Z przecież się myli, przynajmniej w apekcie D, w tej teorii co udowodnił Pan A, obecnie lepiej wyjaśniającą teorią zjawisko omawiane przez referenta jest teoria Pana C" I taki shitstorm przez 10 minut, jak nie dłuzej, z czasem włączają się nowi dyskutanci.

 

 

 

Czekam dalej na ten numer strony z pdfa co podałeś.

 

A ja na odpowiedz w konkretnym temacie konkretnego zarzutu.

 

 

A ja ironizowałem.

 

A ja jajcowalem.

Odnośnik do komentarza

 

aż mnie korci, aby sobie pograć w CK2, jak wrócę do domku dzisiaj, dawno nie grałem. Tylko co, krucjaty, dżihad, czy trzecia droga jakaś.

Polecam Medieval Total War II z modem Bellum Crucis. Poezja.

 

nie lubię turowości i schematyzmu w total Warach, wolę RTS-a z pauzą jakim jest wszystko podobne do EU4

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...