Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Lucas: tam dodałem stwierdzenie "tak masowo", co miało oznaczać tą dużą popularność właśnie ;)

 

@tio: no ok, mógłbym Ci tłumaczyć, ale swojego zdania nie zmienisz ;)

 

@Meler: to jest czysty trolling, nie wchodzę w tę rozmowę :D tak serio to mnie irytuje właśnie negatywne nastawienie ludzi do wszystkiego, ja jednak wolę być niepoprawnym optymistą, takie życie wydaje mi się łatwiejsze i przyjemniejsze ;)

Odnośnik do komentarza

@@Fenomen, A przejrzałeś chociaż tę listę?

 

Wspomniany jest tylko Ingress (i jakaś gra na Ifony), a reszta to albo VR, albo wykorzystanie możliwości kamer konsol/PC do rzeczywistości rozszerzonej.

 

Gry z AR, które wymuszają na graczach chodzenie z telefonami po ulicach to nowość.

Odnośnik do komentarza

@Lucas: tam dodałem stwierdzenie "tak masowo", co miało oznaczać tą dużą popularność właśnie ;)

 

@tio: no ok, mógłbym Ci tłumaczyć, ale swojego zdania nie zmienisz ;)

 

@Meler: to jest czysty trolling, nie wchodzę w tę rozmowę :D tak serio to mnie irytuje właśnie negatywne nastawienie ludzi do wszystkiego, ja jednak wolę być niepoprawnym optymistą, takie życie wydaje mi się łatwiejsze i przyjemniejsze ;)

Co na to wolnosciowcy? Spoko, badz sobie niepoprawnym optymistom, ale nie jebaj ludzi za to ze niepoprawnym optymista nie sa ;)

Odnośnik do komentarza

Wolnościowiec, wolnościowcu nie równy raczej. na JBwA opinie podzielone na temat Pokemon GO! tak jak tutaj.
https://www.youtube.com/watch?v=UW9iU22Yqz4&app=desktopjak już mówimy o atencji, to się poatencjuje muzyką. Dzięki Szczurek, ze dawno, dawno temu mi poleciłeś ten album. No i niech ten tydzień się skończy, dość już mam siedzenia na lekarskim zwolnieniu

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...