Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

"Info o co najmniej 4 zabitych ( wg tweetujących na żywo świadków) w prawdopodobnym zamachu terroryst. Nicea. Francja"

 

Hyh, chcieli chyba sobie obejrzeć euro :/

Już ponad 30 zabitych :( We francuskie święto narodowe i w dniu, w którym Hollande zapowiadał zakończenie stanu wyjątkowego.

 

Btw, ciekawe co teraz z TdF.

Odnośnik do komentarza

 

"Info o co najmniej 4 zabitych ( wg tweetujących na żywo świadków) w prawdopodobnym zamachu terroryst. Nicea. Francja"

 

Hyh, chcieli chyba sobie obejrzeć euro :/

Już ponad 30 zabitych :( We francuskie święto narodowe i w dniu, w którym Hollande zapowiadał zakończenie stanu wyjątkowego.

 

Btw, ciekawe co teraz z TdF.

 

A tam dzisiaj tez auto w kogoś wjechało? Tzw. przedsmak?

Jakis odcinek jest w Nicei? (pytam Ciebie bo Jasiu śpi :keke: )

Odnośnik do komentarza

 

 

"Info o co najmniej 4 zabitych ( wg tweetujących na żywo świadków) w prawdopodobnym zamachu terroryst. Nicea. Francja"

 

Hyh, chcieli chyba sobie obejrzeć euro :/

Już ponad 30 zabitych :( We francuskie święto narodowe i w dniu, w którym Hollande zapowiadał zakończenie stanu wyjątkowego.

 

Btw, ciekawe co teraz z TdF.

 

 

A tam dzisiaj tez auto w kogoś wjechało? Tzw. przedsmak?

 

Porte w motor.

Odnośnik do komentarza

Hahahaha jak jest na eurosporcie ten filmik z akcji z Porte to wyskakuje koleś z napisem Krotoszyn i biegnie jak debil przed kamerą :keke:


Ale masakra w Gdańsku, leje od 12 bez przerwy. Mnóstwo ulic zalanych, samochody, piwnice pod wodą. Czegoś takiego kilkanaście lat nie widziałem.

No ja od 2 dni nie wiem jak to jest jak nie pada :D A zapytaj Miśka jak się czuje :D

Odnośnik do komentarza

Pokemony przejmują kontrolę nad wszystkim. Ja to sobie spaceruję, szukam i zbieram, ale widzę ludzi, którzy jeżdżą samochodami i sprawdzają czy nie ma jakiegoś w pobliżu. Nawet jeden z nich się zatrzymał na środku jezdni, włączył awaryjne i coś robił na telefonie (nie jestem pewien czy to były Pokemony, ale... :]).

 

Maniac, mam pomysł. weź rzuć lure'a u siebie w knajpie, trenerzy Pokemon wstąpią do Ciebie, aby złapać je wszystkie, a przy okazji coś zjedzą.

Odnośnik do komentarza

Do Sopotu jeszcze jakoś dotarłem dziś wieczorem ale jutro rzeczywiście ciężko będzie dojechać na stadion...

Szramek wrzucisz jakiś serwis gdzie są aktualności z Gdańska i pisali by tam jak by odwołali koncert?

 

Kurde ta maskara we Francji jest identyczna jak w Kinga Panie Mercedesie tylko tam to była fikcja :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...