Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gacek szacun, że chciało Ci się zminusować ponad 100 postów Van der Vaarta...I TY BĘDZIESZ MISTRZEM POKEMON, MISTRZEM POKEMON bo za poważnego człowieka trudno Cię brać.

Rzuć sobie okiem na mój profil i zastanów się, skąd taka reakcja :)

 

 

A jak zdobyć jeszcze coinsy albo pokeballe inaczej niż na tych poke stat?

Coinsy dostaniesz tylko jako bonus za zajęte gymy. Pokeballe albo za coinsy w sklepie albo w tych stopach lub za awans na kolejny poziom.

Odnośnik do komentarza

No dobra, ale to Ty gadasz o idiotyźmie takich działań...i tak masz ponad 800 minusów, co za różnicę Ci to robi...

Nie rozumiem co złego w takim rewanżyzmie. Jeśli za cel obrał sobie chodzenie i wkładanie minusów, to oddanie mu pięknym za nadobne jest IMO normalne. Ale dziękuję za tę satysfakcję, że poszedł na skargę. ;) Śmieszne to tym bardziej, bo nie miałem pojęcia o jego istnieniu zanim nie zobaczyłem, że gość za cel obecności na forum obrał sobie znajdywanie wszystkich moich postów celem ich ocenienia. ;)

Odnośnik do komentarza

Akurat tą akcję zauważyłem sam i zareagowałem jednym wielkim facepalmem. Spoko rób jak uważasz, ale nie pisz potem że to idiotyczne, no chyba że lubisz samobiczowanie. ;)

Żenujące jest piętnowanie reakcji, gdy dostrzega się jej przyczynę. :) Wyszedłeś na hipokrytę.

Odnośnik do komentarza

Ziomeczki, działa hackowanie GPSa na Pokemony? Na przykład na emulatorze.

Czytałem, że tak, ale za to banują. Sam nie próbowałem. Twórcy tej gry stworzyli też coś takiego jak Ingress, w co nie grałem, a gdzie próbowano tych sztuczek i banowano graczy.

Inna rzecz że GPS tak nawala nawet w centrum Katowic, że nie widzę za bardzo sensu takiego hackowania, bo dzisiaj w trakcie dłuższej rozprawy gra mi zaliczyła kilka pokonanych kilometrów.

Odnośnik do komentarza

 

No dobra, ale to Ty gadasz o idiotyźmie takich działań...i tak masz ponad 800 minusów, co za różnicę Ci to robi...

Nie rozumiem co złego w takim rewanżyzmie. Jeśli za cel obrał sobie chodzenie i wkładanie minusów, to oddanie mu pięknym za nadobne jest IMO normalne. Ale dziękuję za tę satysfakcję, że poszedł na skargę. ;) Śmieszne to tym bardziej, bo nie miałem pojęcia o jego istnieniu zanim nie zobaczyłem, że gość za cel obecności na forum obrał sobie znajdywanie wszystkich moich postów celem ich ocenienia. ;)
gacek odpusc sobie, ja tez mam grono "wielbicieli" i mam to w pompie. Nawet czasem się dziwię, że x i y niektóre posty zostawiają bez reakcji. Ale skoro ich to bawi nie zamierzam im psuć zabawy, wówczas kiedy ja staram się ocebiac merytorycznie posty.
Odnośnik do komentarza

Gacek, trzymać pokemony wszystkie u siebie cyz wysyłać do profesora? Jak wysyłam to co się z nimi dalej dzieje?

Znikają. Za każdego wysłanego dostajesz jeden cukierek dla danego gatunku.

Ja trzymam tylko najmocniejszego z danego gatunku, a resztę przerabiam na te surowce, żeby móc je ewoluować czy rozwijać dalej. Teraz trochę to zmieniłem, bo z dziewczyną kontrolujemy zbyt duży teren, by wyrzucać słabsze jednostki, są potrzebne do gymów.

W praktyce IMO nie opłaca się ewoluować czegokolwiek poniżej 200 (przy podwójnej ewolucji) i 300 (przy pojedynczej), bo ewolucja mnoży siłę około dwa razy, czasem trzy. Czyli ewoluowanie słabego to tylko marnowanie surowców, bo z biegiem czasu (exp) będziesz łapał mocniejsze sztuki i wtedy będzie Ci brakowało tego, co zmarnujesz na te słabsze.

 

Keith, wiesz, z jednej strony reakcja ze strony takiego wielbiciela daje satysfakcję - wystarczy spojrzeć na kolejną interwencję Countera, który jakoś przyczyny zamieszania nie potępił - a z drugiej mówimy o różnicy skali, mój drogi. ;)

Odnośnik do komentarza

@Gacek: dzięki :) ostatnie pytanie - czy mogę ogarniać pokemony wokół mnie z wyłączonym ekranem? Bo do tej pory pojawiały mi się tylko jak łaziłem z odpaloną komórką, a jak tylko ją wygaszałem, to wydaje mi się, że aplikacja nie chodzi w tle :/

Odnośnik do komentarza

@Gacek: dzięki :) ostatnie pytanie - czy mogę ogarniać pokemony wokół mnie z wyłączonym ekranem? Bo do tej pory pojawiały mi się tylko jak łaziłem z odpaloną komórką, a jak tylko ją wygaszałem, to wydaje mi się, że aplikacja nie chodzi w tle :/

Wydaje mi się, że nie. Na mojej komórce po wyłączeniu ekranu tymczasowo przestaje działać GPS (chyba), a bez tego gra jest nieaktywna.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...