Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ruszając się z mieszkania złapałem trzy pokemony :>

 

@FYM: po GPS-ie aplikacja wskazuje Ci gdzie są Pokemony do złapania i musisz za nimi chodzić i rzucać w nie Pokeballami. Zakładam, że na wyższych poziomach te Pokemony już będą jakieś mocniejsze i będę musiał z nimi walczyć swoimi wytrenowanymi Pokemonami, co oznacza, że będę musiał rozwijać te przez siebie złapane. Fajna opcja jest z "ciekawymi miejscami", w których znajdujesz różne przedmioty do gry - wyszedłem na balkon, a tu pokazuje mi się jeden na przeciwko i podpis "Osiedle Wilno - freski na ścianie", bo faktycznie mam takie malunki na budynku na przeciwko ;)

Odnośnik do komentarza

 

Same pedały.

 

To wyjaśnia co robisz na tym forum :kekeke:

 

 

Ostoja normalności ;).

 

Przyjaciół propsuję zawsze i wszędzie.

 

Dobra, nasłuchałem się już wystarczająco. Instaluję Pokemon Go. Tylko nie chce mi się na dwór wychodzić :D

 

Często jednak jeszcze gra nie trybi :( Mi gubi GPS...

Odnośnik do komentarza

 

Ja sie nie moge przekonac do Sons of Anarchy. Drugi raz podchodze i po drugim odcinku nie wracam.

Bo ten serial niestety, ale się rozkręca mocno później dopiero.

Z początku łatwo ni ma. SOA zacząłem oglądać zdaje się od 2 sezonu lub początku 3. Później wróciłem od pierwszego. I poszło.

Mój kumpel też miał problemy z przyjęciem początku.

To samo slyszalem o BB i nie wrozy to najlepiej - obejrzalem do konca i jakos nie zauwazylem zeby sie rozkrecilo gdziekolwiek :kekeke: (sezon 3 i 4 byly ok, ale nic ponadto)

Odnośnik do komentarza

Nie, żebym chciał grać, ale muszę przynać, że naprawdę zajebisty pomysł z tymi Pokemonami. To faktycznie narusza kolejną granicę, pomiędzy grą, a światem realnym i może za kilka lat się okaże, że to nowy trend w grach komputerowych.

 

Ale to nie jest nic nowego. Już dawno są takie gry :-k

Odnośnik do komentarza

 

Nie, żebym chciał grać, ale muszę przynać, że naprawdę zajebisty pomysł z tymi Pokemonami. To faktycznie narusza kolejną granicę, pomiędzy grą, a światem realnym i może za kilka lat się okaże, że to nowy trend w grach komputerowych.

 

Ale to nie jest nic nowego. Już dawno są takie gry :-k

 

Ja jestem FM-owym zacofańcem (od dość dawna gram w zasadzie tylko w FM-a) i może dlatego nie znałem takich wcześniej. Mnie teraz oświeciło, że coś takiego może istnieć :keke:

 

A jakie są inne tego typu gry?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja sie nie moge przekonac do Sons of Anarchy. Drugi raz podchodze i po drugim odcinku nie wracam.

Bo ten serial niestety, ale się rozkręca mocno później dopiero.

Z początku łatwo ni ma. SOA zacząłem oglądać zdaje się od 2 sezonu lub początku 3. Później wróciłem od pierwszego. I poszło.

Mój kumpel też miał problemy z przyjęciem początku.

To samo slyszalem o BB i nie wrozy to najlepiej - obejrzalem do konca i jakos nie zauwazylem zeby sie rozkrecilo gdziekolwiek :kekeke: (sezon 3 i 4 byly ok, ale nic ponadto)

 

No cóż... Jeden zauważy, drugi nie.

Odnośnik do komentarza

Nie, żebym chciał grać, ale muszę przynać, że naprawdę zajebisty pomysł z tymi Pokemonami. To faktycznie narusza kolejną granicę, pomiędzy grą, a światem realnym i może za kilka lat się okaże, że to nowy trend w grach komputerowych.

Ale takie gry oparte na geolokalizacji istnieją już od dawana, sam tu jedną promowałem. Teraz dodali tylko Pokemony. :P
Odnośnik do komentarza

Ale jednak majstersztykiem było wsadzenie w to Pokemonów, bo jakby nie patrzeć, w całej bajce właśnie o to chodziło - łazisz po świecie i łapiesz Pokemony ;) Kultowość serii + trend łączenia mobile'u z rzeczywistością to recepta na mega sukces. Apka Pokemnów już przebiła Tindera i zaraz ma przebić Twittera :o

Odnośnik do komentarza

Ale jednak majstersztykiem było wsadzenie w to Pokemonów, bo jakby nie patrzeć, w całej bajce właśnie o to chodziło - łazisz po świecie i łapiesz Pokemony ;) Kultowość serii + trend łączenia mobile'u z rzeczywistością to recepta na mega sukces. Apka Pokemnów już przebiła Tindera i zaraz ma przebić Twittera :o

Walczyć też można :> http://www.conowego.pl/aktualnosci/prywatny-dom-arena-walk-dla-graczy-pokemon-go-ogromne-klopoty-wlasciciela-18479/

Odnośnik do komentarza

 

Nie, żebym chciał grać, ale muszę przynać, że naprawdę zajebisty pomysł z tymi Pokemonami. To faktycznie narusza kolejną granicę, pomiędzy grą, a światem realnym i może za kilka lat się okaże, że to nowy trend w grach komputerowych.

Ale takie gry oparte na geolokalizacji istnieją już od dawana, sam tu jedną promowałem. Teraz dodali tylko Pokemony. :P

 

No właśnie ja o takich wcześniej nie słyszałem :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...