Skocz do zawartości

504 Marynia korzysta z benefitów płynących z bycia członkiem Rodziny


Hawkeye

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gomorra w fajny klimat wchodzi :-k

 

Jesteś na pierwszym odcinku pierwszego sezonu? Klimat tam był od drugiej minuty.

 

Dzień dobry.

 

no początek był... dobry, ale jakoś faza się włączyła od trzeciego odcinka. niestety w czwartym spierdolony był dźwięk... niby po włosku, ale przyjemnie się słucha

Odnośnik do komentarza

Ja sie nie moge przekonac do Sons of Anarchy. Drugi raz podchodze i po drugim odcinku nie wracam.

Bo ten serial niestety, ale się rozkręca mocno później dopiero.

Z początku łatwo ni ma. SOA zacząłem oglądać zdaje się od 2 sezonu lub początku 3. Później wróciłem od pierwszego. I poszło.

Mój kumpel też miał problemy z przyjęciem początku.

Odnośnik do komentarza

 

Nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją fenomenu Friendsów :| To jest jeden z najlepszych seriali komediowych ever, o ile nie najlepszy.

fajnie sie ogladalo pojdyncze odcinki, nie wiem czy moglbym obejrzec kilka sezonow

 

też nie kumam oglądania seriali komediowych na raz. Obejrzy się jeden odcinek/dwa/trzy. Później przerwa nawet dwa sezonu i dalej można lecieć z akcją, nic się nie traci w sumie.

Odnośnik do komentarza

Kwestia seriali, są takie których odcinki bawią tak, że oglądasz i oglądasz. Miałem tak z Przyjaciółmi, Scrubs i długo z HIMYM

Nie mówię, że nie. Tylko chodzi mi o ciągłe oglądanie. Kiedyś tak miałem np z "Dwie spłukane dziewczyny". Dziennie oglądałem po 4 lub 5 odcinków bo leciały w TV. Po miesiącu wróciłem do oglądania, serial poszedł do przodu, a ja wiele nie straciłem. Bawiło i owszem, ale śledzenia non stop nie musiałem mieć.

Odnośnik do komentarza

Ja sie nie moge przekonac do Sons of Anarchy. Drugi raz podchodze i po drugim odcinku nie wracam.

 

ja z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim, którzy mnie namówili na SoA. może i szukałem czegoś innego, ale jak już mnie wciągnął Jax i człowiek małpka, to nie ma mowy, żebym skończył oglądanie na jednym odcinku :o

 

oesu, poczułem się jak celebryta Jahu mówiący ze sceny:)

Odnośnik do komentarza

 

Ja sie nie moge przekonac do Sons of Anarchy. Drugi raz podchodze i po drugim odcinku nie wracam.

 

ja z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim, którzy mnie namówili na SoA. może i szukałem czegoś innego, ale jak już mnie wciągnął Jax i człowiek małpka, to nie ma mowy, żebym skończył oglądanie na jednym odcinku :o

 

oesu, poczułem się jak celebryta Jahu mówiący ze sceny:)

 

Jak się zagłębisz, to daj znać. :) Jeden z odcinków (chyba to 5 sezon był) wstrząsnął mną troszkę, że później mi się śniło to :kekeke:

Człowiek małpka? Bobby? :>

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, nasłuchałem się już wystarczająco. Instaluję Pokemon Go. Tylko nie chce mi się na dwór wychodzić :D

nie masz jakiegoś patio zaraz obok w korpo co by na szluga wyjść?

 

Tylko wtedy będzie miał jednego/dwa Pokemony. Przecież żeby złapać je wszystkie to trzeba łazić po całym mieście. Do tego musisz szukać sal i je zdobywać dla swojej drużyny :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja sie nie moge przekonac do Sons of Anarchy. Drugi raz podchodze i po drugim odcinku nie wracam.

 

ja z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim, którzy mnie namówili na SoA. może i szukałem czegoś innego, ale jak już mnie wciągnął Jax i człowiek małpka, to nie ma mowy, żebym skończył oglądanie na jednym odcinku :o

 

oesu, poczułem się jak celebryta Jahu mówiący ze sceny:)

 

Jak się zagłębisz, to daj znać. :) Jeden z odcinków (chyba to 5 sezon był) wstrząsnął mną troszkę, że później mi się śniło to :kekeke:

Człowiek małpka? Bobby? :>

 

 

na razie jestem w połowie 3 sezonu :)

 

i oczywiście chodziło mi o Claya!

 

http://www.imdb.com/media/rm1615954176/ch0111803

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...