Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

SP musi być tak wcześnie bo szczyt NATO ;)

 

Ale liga mogła by wystartować w weekend? Tylko Legia by nie grała pierwszego meczu u siebie?

 

Ogólnie organizować SP bez kluczowych zawodników klubów. IMO słaby pomysł.

Odnośnik do komentarza

 

 

Czytałem jakiś czas temu o grze, w której jest się cywilem na II Wojnie Światowej i trzeba przetrwać jak najdłużej. Gra polskiej produkcji podobno. Wie ktoś, o jakiej mówię?

z podobnych rzeczy obczaj 60 sekund? ale chetnie obczaje to o czym mowisz


prawde mówiąc nie ogarniam jak można tym sterować na telefonie

Odnośnik do komentarza

 

A to nie o tej grze myślałem. Popieprzyły mi się tytuły.

Czytałem jakiś czas temu o grze, w której jest się cywilem na II Wojnie Światowej i trzeba przetrwać jak najdłużej. Gra polskiej produkcji podobno. Wie ktoś, o jakiej mówię?

 

A to po prostu nie This War of Mine? (tylko tam była bodaj wymyślona wojna)

Odnośnik do komentarza

 

SP musi być tak wcześnie bo szczyt NATO ;)

 

Ale liga mogła by wystartować w weekend? Tylko Legia by nie grała pierwszego meczu u siebie?

 

Ogólnie organizować SP bez kluczowych zawodników klubów. IMO słaby pomysł.

 

 

Mogłaby, ale też jest sens zaczynać ligę tak wcześnie? IMO nie, wszystkie poważne ligi startują dużo później.

 

To już inna kwestia, raczej się nikt nie spodziewał, że Polska zajdzie tak daleko, a PZPN powiedział, że Superpuchar musi się odbyć przed startem Ekstraklasy, a Legię czeka bój o LM ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

A to nie o tej grze myślałem. Popieprzyły mi się tytuły.

Czytałem jakiś czas temu o grze, w której jest się cywilem na II Wojnie Światowej i trzeba przetrwać jak najdłużej. Gra polskiej produkcji podobno. Wie ktoś, o jakiej mówię?

 

A to po prostu nie This War of Mine? (tylko tam była bodaj wymyślona wojna)

 

Tak, to o tej grze myślałem.

Odnośnik do komentarza

Jak pomyśle, ze za godzinkę nasi mogli walczyć o finał Euro, to aż mnie trzęsie ;)

Najzabawniejsze, że analizując wyniki, to prawdopodobnie mistrzem Europy będzie drużyna, która nie była w stanie z nami wygrać (Niemcy, lub Portugalia).

Odnośnik do komentarza

 

Jak pomyśle, ze za godzinkę nasi mogli walczyć o finał Euro, to aż mnie trzęsie ;)

Najzabawniejsze, że analizując wyniki, to prawdopodobnie mistrzem Europy będzie drużyna, która nie była w stanie z nami wygrać (Niemcy, lub Portugalia).

 

 

Przecież jutro Payet załatwia dojczów :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak pomyśle, ze za godzinkę nasi mogli walczyć o finał Euro, to aż mnie trzęsie ;)

Najzabawniejsze, że analizując wyniki, to prawdopodobnie mistrzem Europy będzie drużyna, która nie była w stanie z nami wygrać (Niemcy, lub Portugalia).

 

 

Przecież jutro Payet załatwia dojczów :P

 

nieee, finał będzie Niemcy - Walia

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...