Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy to jedno z tych wydawnictw (drukarni), w których autor musi zapłacić za wydanie książki?

 

 

Sama z mężem założyła wydawnictwo...

 

 

5g. PDK.

 

 

E to mało ;)

Odnośnik do komentarza
I w ogóle teraz tamtej informacji był taki, że przez 3 strony była rozmowa o Drążku w Bournemouth :D rozumiesz, dlaczego pytam o źródło?

 

Co do trzech stron, to raczej pisaliśmy o trochę innych aspektach związanych z Drągowskim niż kierunek transferu :D

 

W sumie przejście do Fiorentiny nie jest złym pomysłem. O ile ci sprzedadzą Tatarusanu,

 

Miał tak chujowe Euro, że zastanawiam się czy byłby rywalem dla Drągowskiego :-k

 

 

Tatarusanu ma jednak za sobą doświadczenie i niezbyt udane Euro raczej nie zmieni faktu, że ma większe szanse niż "Drago" (jak go nazwali kibice Violi) na miejsce w bramce.

Odnośnik do komentarza

 

W sumie przejście do Fiorentiny nie jest złym pomysłem. O ile ci sprzedadzą Tatarusanu,

 

Miał tak chujowe Euro, że zastanawiam się czy byłby rywalem dla Drągowskiego :-k

 

IMO bramkarz był jednym z niewielu pozytywów rumuńskiej drużyny na tym Euro, do tego miał przyzwoity rok w Serie A. Drągowski przychodzi po słabym sezonie (indywidualnie, jak i zespołowym) do innego kraju, nie zna języka, nie ma pewnego miejsca w pierwszym składzie, jeszcze nie ma do końca poukładane w głowie. Spore ryzyko, ale warto. Nie jest na straconej pozycji. Jednak ciężko mi uwierzyć, że na początku mógłby wywalczyć pierwszą jedenastkę.

Odnośnik do komentarza

Dopierdalanie się do kija w dupie FYMa jest już mało zabawne. Żart opowiedziany 30 razy (poza żartem o orle, który SZk bawi zawsze) przestaje śmieszyć...

Na zarcie o orle nawet Scorpio sie zasmial. A ja juz mam nowy w repertuarze!

 

 

Napierdziela deszcz i wiatr, a ja wylazlem z domu nawet bez bluzy... 300 m do samochodu. A po 22 trening podbiegow jeszcze powinienem zrobic...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...