Skocz do zawartości

Marynia świętuje 503 kieliszkami awans do ćwierćfinałów!


Hawkeye

  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Długo będę katował forum przeprowadzką, bo to forum jest dla mnie taką jakby "terapią". Wkurwiam się za dnia, przeżywam robotę, przeprowadzkę i inne, niewarte pewnie przejmowania się nimi rzeczy, a wieczorem wchodzę i czytam sobie co słychać u w większości znanych mi wyłącznie z ekranów komputera ludzi. To pomaga. Więc jeśli komuś moje pisanie przeszkadza to po prostu niech mnie splonkuje i ma po problemie.

 

Takim jestem gościem też w realu - muszę się komuś wygadać, bo inaczej siedzę i się duszę. Forum jest takim bezpiecznym wentylem.

 

Proces przeprowadzki potrwa jeszcze dni kilka - ilość rzeczy zgromadzonych przez dwójkę ludzi jest przerażająca :|. Weź to teraz rozpakuj, poustawiaj.

Odnośnik do komentarza

Długo będę katował forum przeprowadzką, bo to forum jest dla mnie taką jakby "terapią". Wkurwiam się za dnia, przeżywam robotę, przeprowadzkę i inne, niewarte pewnie przejmowania się nimi rzeczy, a wieczorem wchodzę i czytam sobie co słychać u w większości znanych mi wyłącznie z ekranów komputera ludzi. To pomaga. Więc jeśli komuś moje pisanie przeszkadza to po prostu niech mnie splonkuje i ma po problemie.

 

Takim jestem gościem też w realu - muszę się komuś wygadać, bo inaczej siedzę i się duszę. Forum jest takim bezpiecznym wentylem.

 

Proces przeprowadzki potrwa jeszcze dni kilka - ilość rzeczy zgromadzonych przez dwójkę ludzi jest przerażająca :|. Weź to teraz rozpakuj, poustawiaj.

 

Najgorsze jest szukanie mieszkania. Wertujesz setki ofert, dzwonisz, umawiasz sie, jedziesz, a tam pralka pod zlewem. Ja jebie, ile jeszcze.

Odnośnik do komentarza

 

zbieractwo to jeszcze natręctwo czy już fobia?

Jak boisz się tego, co nazbierałeś to fobia. Inaczej natręctwo :kekeke:

 

a jak przeraża mnie tylko ilość, to co to będzie :-k ?

 

 

Najgorsze jest szukanie mieszkania. Wertujesz setki ofert, dzwonisz, umawiasz sie, jezdzisz, a tam pralka pod zlewem. Ja jebie, ile jeszcze.

yyy. ja ogłoszeń bez konkretnych zdjęć nawet nie tykam

Odnośnik do komentarza

 

 

zbieractwo to jeszcze natręctwo czy już fobia?

Jak boisz się tego, co nazbierałeś to fobia. Inaczej natręctwo :kekeke:

 

a jak przeraża mnie tylko ilość, to co to będzie :-k ?

 

To zbieraj coś, czego się boisz. Wtedy łatwo określisz i nie będziesz robił niepotrzebnego zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...