Skocz do zawartości

Dostawcy usług internetowych(stacjonarnych i mobilnych) - łącza, hosting etc.


Rekomendowane odpowiedzi

No, owszem, w regulaminie Play jest. Tylko czy ktos z tego korzystal? Bo moj znajomy ma internet z Orange i ma ograniczony transfer. Kiedy transfer sie wyczerpuje, to internet dziala z wiadoma predkoscia (czyt. prawie w ogole nie dziala). Przy przedluzaniu umowy zagwarantowane mial bezlimitowe przegladanie od 24 do 6, ale zupelnie sie to u niego nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Właśnie mam do dyspozycji teraz Play i T-Mobile. W tym samym miejscu, pobieranie tego samego pliku u tego samego źródła - 300kb/s do 130kb/s na korzyść T-Mobile. Chyba podjąłem decyzję. Wezmę mały pakiet danych (2-4GB) i za comiesięczną dopłatą w wysokości 10zł mam bez limitu od 24 do 9 rano.

 

Ale regulamin mówi, że:

Do skorzystania z usług „blueconnect noc”i uprawnieni są Abonenci sieci T-Mobile korzystający z taryf: data lub blueconnect ,których

opłata miesięczna za usługę „blueconnect” jest wyższa lub równa 18 zł z VAT

 

A tutaj, w ich ofercie, przy najniższym abonamencie ta promocja zdaje się jakby niedostępna:

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/uslugi_do_internetu/blueconnect/blueconnect_noc/szczegoly

Odnośnik do komentarza

akurat na play w kategorii jakość patrzyłbym w ostatniej kolejności

 

idąć od początku: plus, t-mobile, orange

Akurat miałem do czynienia z plusem, orange i play. Nie mieszkam w centrum, a ni na obrzeżach wielkiej metropolii. Najlepiej sprawdza się play pod względem prędkości i stabilności łącza. Orange i plus zupełnie nie zdawało egzaminu. Plus oczywiscie jeszcze sprzed czasów Solorza więc nei wiem, czy się coś nei zmieniło pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Obecnie mam hosting w home.pl. Ze względu na to, że koszty i możliwości hostingu są horrendalnie wysokie jak na takie maleństwo jak moje www to szukam alternatywy.

Transfer miesięczny to ~1 GB, zajętość usługi ok 2 GB (to można zbić w dół bo trzymam tam backupy innych plików). Razem z hostingiem chciałbym również przenieść domenę i pocztę.

Stronka jest firmowa więc zależy mi na mało bolesnym przeniesieniu.

 

Na tę chwilę wpadł mi w oko linuxpl.com. Jakieś sugestie?

 

EDYTA: strona nie będzie przenoszona bo jest tragiczna i w przygotowaniu jest nowa.

Odnośnik do komentarza

Może dorzucę od siebie kilka słów, jako posiadacz nowego internetu mobilnego z PLUSA. Po zmianie z Cyfrowego Polsatu (miał być net 28.8 mb) który był jedną wielką tragedią, zmieniłem na PLUSA (Jako posiadacz telefonu w Plusie, otrzymałem propozycję zakupienia tego modemu z routerem) i jestem bardzo zadowolony jak do tej pory. Żadnych przerw w połączeniu, szybkość otwierania stron na bardzo zadowalającym poziomie, prędkość pobierania również na niezłym poziomie. Na dodatek 3 miesiące bez płacenia a pózniej zaledwie 50 zł miesięcznie. Swoją drogą Plus i Cyfrowy Polsat to nie poniekąd to samo ? Jeśli tak, to skąd taka różnica :-k Tak czy siak o wiele wyżej stawiam PLUSA. Nie dodałem do tego faktu, że niemal nie mam lag w grach sieciowych, co jest chyba ewenementem jeśli chodzi o mobilne internety.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...